Kupte si nové auto a zaparkujte ho do vaší garáže

Kupte si nové auto a zaparkujte ho do vaší garáže

Již delší dobu překypuje vaše garáž prázdnotou? Rádi byste tento prostor co nejefektivněji zaplnili, a to ideálně za přispění nového dopravního prostředku? Automobilu, jenž bude nejenom vzhledově zajímavý, ale také provozně úsporný a bezproblémový?

Nevíte-li jaké auto zaparkovat do rodinné garáže, zaměřte se na profesionálního a autorizovaného prodejce Dacia Praha. Na specialistu, jenž vám tento problém pomůže vyřešit prostřednictvím některého z nabízených modelů.

Značka Dacia ohromí každého

Zatoužíte-li po novém voze, pravděpodobně byste stěží hledali ekonomičtější cestu, než kterou představují automobily tohoto výrobce. Ať už je to z pohledu pořizovacích nákladů nebo těch provozních.

Do garáže navíc můžete umístit vozidlo se sportovním, terénním či rodinným charakterem, v závislosti na tom, jakému modelu dáte přednost. Mezi ty nejoblíbenější patří bezpochyby tyto dva.

  • Dacia Logan
  • Dacia Lodgy

Od obou lze očekávat kvalitní zpracování, přijatelnou spotřebu, dostatečný úložný prostor a patřičný komfort interiéru. Dacia Praha, respektive společnost Renault Retail Group CZ s.r.o. vám dodá automobily s příslušnou výbavou.

Náhradní díly Dacia a vše kolem

Nejsou to však jen nové vozy, které můžete u výše zmíněného odborníka pořídit. Dopřávat si lze plnohodnotného servisu, jehož součástí jsou také náhradní díly Dacia, jejichž velké množství je skladem.

Vyskytne-li se jakýkoliv technický problém u vašeho vozu, nemusíte ho jistě řešit ve své garáži, ale svěříte se do rukou zkušených pracovníků, pro něž je značka Dacia prioritní. Ti zároveň disponují kvalitním a moderním technickým zázemím.

Zkrátka unikátní servis, jemuž nelze po stránce kvality cokoliv vytknout.

Zaparkujte si do garáže vozy Dacia

Udělejte si ucelenou představu o svém budoucím voze a vyrazte do pražského autosalonu Dacia, kde můžete shlédnout hned několik modelových řad. Dopřejte si odborného poradenství při výběru automobilu, včetně zajištění následného financování a vyřízení všech potřebných náležitostí.

Dacia Praha, to je tým profesionálů, kteří se o vás postarají při nákupu nového vozu Dacia. Prodejce, jež vám zajistí nejenom vůz do prázdné garáže, ale pomůže vybavit automobilovou flotilu v jakékoliv firmě.

Navštivte prodejnu Dacia Praha a přesvědčte se o komfortu jednotlivých modelů sami na vlastní kůži. Dejte zelenou variabilitě, praktičnosti a hlavně bezkonkurenčním cenám. Ty se týkají libovolného vozu Dacia.

  • Dacia Sandero
  • Dacia Duster
  • Dacia Dokker

Nejste-li si jisti volbou této automobilové značky, společnost Renault Retail CZ s.r.o. vám nabízí i testovací jízdy, na základě nichž si uděláte reálnou představu o kvalitě vozů. Věřte, že místo v garáži zaplníte s chutí a rychle.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*