Kovové prvky se stávají součástí moderních domácností

Kovové prvky se stávají součástí moderních domácnostíKov je materiál, který si spousta z nás představí spíše v historických domácnostech. Není tomu ale tak. Ocelový materiál se čím dál častěji zařazuje také do tradičních a novodobých interiérů, kde navozuje velice příjemnou atmosféru, představuje dominantní prvek a působí stylově. Pokud o kovových doplňcích do domácnosti uvažujete, možná by se vám hodilo pár praktických tipů.

S kovem můžete začít postupně

Jestliže nemáte tušení, jak bude kov působit ve vašem rodinném bydlení nebo kdekoliv jinde, potom na to jděte pozvolna. Začněte třeba pořízením kovových doplňků v podobě svícnů, táců a podobně. Sami si tak ověříte, že kovové výrobky opravdu nejsou špatné z pohledu estetiky a hodí se k čemukoliv.

Je pravdou, že módním hitem poslední doby jsou rozhodně kovové svícny. Ty však můžete nahradit také obrazy v kovovém rámu nebo podobně tvořeným zrcadlem. Takový prvek už může působit dominantněji a stane se patřičnou ozdobou. Vedle výše uvedených výrobků lze jmenovat i mnohé další jako vázy, karafy a ostatní.

Kovový nábytek má svůj styl

V okamžiku, kdy se vám kov v podání bytových dekorací zalíbí, nic vám nebrání v tom, sáhnout po něčem novém, větším a radikálnějším. Zaměřte se na kovový nábytek, který vám může dělat společnost v podstatě v libovolném interiéru. Typickým příkladem je kovový konferenční stolek nebo dokonce jídelní stůl. V jeho případě může být kovový jen samotný rám. Do ložnice si naopak pořídíte kovovou postel nebo noční stolek. Všude tady a na mnoha jiných místech může kov sehrát velice důležitou estetickou roli. A vězte nebo ne, bude vypadat exkluzivně. Stačí jen trocha fantazie a citu pro zařízení konkrétních prostor.

Nebojte se, podlehněte novodobým trendům a vsaďte na kovové materiály, které jsou nejenom stylové a originální, ale také pevné, bytelné a pyšní se poměrně dlouhou životností.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*