Palivové dřevo Praha – k uskladnění i k okamžitému topení

Palivové dřevo Praha – k uskladnění i k okamžitému topení

O tom, že je dřeva nadbytek, se sice mluví, ale ne každý máme k němu snadný přístup. Připravit si dřevo k topení je i s moderními pomocníky pořád poměrně náročná a zdlouhavá práce. Proto je ideální najít si stálého dodavatele na předpřipravené, nebo zcela hotové palivové dříví.

Potřebujete topit hned? Kupte si suché balené palivové dřevo

K okamžitému topení by se mělo používat vždy jen perfektně vysušené palivové dřevo. Abychom tohoto stavu dosáhli, je nutné dřevo skladovat tři až čtyři roky. Uskladněné musí být tak, aby na něj nepršelo, ale současně ve vzdušném prostoru, aby nedocházelo k hnití a vzniku plísně.

Balené palivové dřevo si objednejte na Drevoo.cz. Jde o perfektně vysušené bukové dřevo, které má ideální vlhkost pro topení. Dřevo lze použít i pro uzení. Nabízí se v délce štípaných polen 33 cm. Zakoupit je můžete balené na paletě vždy v násobcích jednoho kubíku, nebo v 15kg kostkách.

Toto perfektně suché dřevo neničí vaše kamna a nezanáší spalinové cesty. Topíte s vysokou účinností a zcela bez práce. Je to krásné dřevo do otevřených ohnišť i prosklených krbů.

Firma dodává rovněž pytlované palivové dřevo s délkou polen 30 cm ve variantách tvrdé dřevo (mix), bříza, jehličnan. Dále pak palivové dřevo v tzv. Woodbagu, a to v délce 33 cm a ve variantách tvrdé, bříza, buk a jehličnan. Objem balení je 1,5 m3.

Kupte si čerstvé palivové dřevo pro další topné sezóny

Ten, kdo topí dřevem, se jím musí ideálně předzásobit vždy s tří až čtyřletým předstihem. Na Drevoo.cz lze koupit rovněž čerstvé palivové dřevo. Jde o české dřevo vytěžené v okolí Benešova, Berouna a Prahy. Dřevo firma rozváží až do Příbrami, Benešova, v okresech Praha-východ a Praha-západ. A samozřejmě, když se řekne palivové dřevo Praha – je to právě nabídka Drevoo.cz. Čerstvé palivové dřevo si objednejte již jako naštípaná polínka, ale rovněž jako tzv. metrovici k dalšímu řezání a naštípání.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*