Energetická kancelář – plná peněženka, nohy v teple, nervy v klidu

Energetická kancelář – plná peněženka, nohy v teple, nervy v kliduTo, že Energetická kancelář pomáhá klientům v oblasti výhodných dodávek energií, je všeobecně známé. Ale to zdaleka není vše, co pro klienta EK může udělat. EK se též postará o to, abyste v kotli spalovali jen to nejlepší a nejlevnější tuhé palivo. Důkazem je například hodnocení nezávislého časopisu dTestu. Pelety, které jsou jedním z nejoblíbenějších nabízených produktů Energetické kanceláře, obdržely od dTestu významné ocenění v kategorii produktů s výsledným hodnocením výrobek ,,Velmi dobré kvality“. To mluví jistě samo za sebe.

A jak celá spolupráce s EK funguje? Naprosto jednoduše! Zboží si u EK objednáte a pokud nenastanou komplikace, tak zakázka k vám dorazí nejpozději do 15 dní. Nemusíte se obávat drahé dopravy, po celé České republice je zboží dopravováno zcela zdarma.

S pomocí EK vyhřejete svůj domov jak černým, tak i hnědým uhlím, briketami a výše oceněnými peletami.

A nejen, že vám Energetická kancelář pomůže se zajištěním paliva na chladné dny a noci. Kromě toho vám EK také poradí s tepelnými čerpadly, plynovými kondenzačními kotli nebo i s kotli na tuhá paliva. EK zajistí poradenství a jejich dovoz, a dokonce i samotnou montáž.

I v tomto směru je celý proces velmi jednoduchý. Stačí zavolat na telefonní číslo +420 552 319 955, popř. použít emailovou adresu info@ek.cz. Pověřený obchodník EK se poté spojí s klientem telefonicky a společně vyberou to nejvýhodnější řešení na míru. Pak už stačí jen podepsat smlouvu a do dvou měsíců se klient může rozloučit se starým vytápěním a naplno si užívat nového zařízení. Navíc pokud klient vymění starý kotel za nový, může zažádat o kotlíkovou dotaci. Nejen, že se tak bude radovat z nového ekologičtějšího a úspornějšího kotle, ale zároveň mu krajské dotace poskytnou další nemalé úspory. Nazpět lze získat až 85% z původní investice.

Pokud vám žádost na kotlíkovou dotaci přijde trochu složitá, nevzdávejte to. EK vám spolehlivě poradí i s tímto problémem. Jestliže se ukáže, že vás již jiní žadatelé předběhli, neházejte flintu do žita. O peníze z krajských dotací za kotel můžete totiž zažádat i zpětně. Více informací o veškerých podmínkách a možnostech čerpání dotací zjistíte na příslušných krajských webových stránkách dle vašeho bydliště.

Energetická kancelář – ta správná zbraň pro boj s předraženými energiemi. Zavolejte na 552 319 955 nebo navštivte naše webové stránky www.energetickakancelar.cz. Budeme se těšit na vaši návštěvu.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*