Čistá fasáda omladí dům o 20 let!

Čistá fasáda omladí dům o 20 let! 

Mnoho žen si tajně přeje omládnout o několik let. To mají architektonické stavby a jemnější pohlaví společné. Ošuntělé a zašlé budově nikdo nevěnuje potřebnou pozornost a její hodnota celkově klesá. Pokud však chcete udržovat hodnotu takové stavby na maximu, čistá fasáda je nutností.

Špína a prach na fasádách ve velkoměstech

Ve velkoměstech je velké množství špíny, prachu a výfukových plynů, které na čistotu fasády mají vliv. Pravidelně by se tedy mělo přistupovat k jejímu profesionálnímu ošetření, tedy vyčištění. Čištění fasád není jednoduchý úkol. Je nutné při něm sladit mnoho proměnných. Tou nejdůležitější je citlivost povrchu a metoda, jakou pro dosažení požadovaného stavu čistoty fasády zvolit.

Čistá fasáda dokáže opravdu dům omladit, přinese mu nový nádech, více pozornosti a nátěrová barva má po vyčištění také lepší vzhled. Celkově tedy dům působí mnohem lépe, lépe se v něm bydlí a do krásných budov chodí i zaměstnanci mnohem raději.

Graffiti a vandalové

Sprejeři, vandalové a jiní tvůrci graffiti mohou také majitel nemovitostí zkřížit cestu. Není nic horšího než čerstvě natřený dům, který se stane obětí gangu podobných chuligánů. S těmito problémy se nesetkává jen jeden majitel domu. Jak však zabránit konstantnímu ničení?

Odpověď mohou přinést antigraffiti. Jedná se o nátěry, které umožňují stěnu pokrýt filmem, který je možné očistit v několika vrstvách, než je dosaženo. Potom je nutné provést antigraffiti nátěr znovu.

Nemyslete si však, že se jedná o jedno nebo dvě očištění. Antigraffiti nátěr přináší možnost několika desítek očištění výtvorů nechtěných vandalů.

Antigraffiti nátěr i čištění fasády poskytuje v České republice i v Německu profesionální firma. Jedná se o ARS – specialistu na čištění fasád a dalších povrchů.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*