Bydlení v luxusu za přijatelnou cenu? I to je možné!

Bydlení v luxusu za přijatelnou cenu? I to je možné!Jestliže patříte mezi ty nejnáročnější a toužíte po bydlení, které bude splňovat ty nejvyšší nároky, máme pro vás zajímavý tip. Luxusní bydlení totiž již není výsadou těch nejbohatších. Pokud budete mít zájem, můžete si luxus a jeho vymoženosti užít i vy a pozor – nemusíte mít obavy, že za bydlení v luxusu zaplatíte přemrštěnou cenu!

Krok první – hledejte chytře

Pokud máte zájem o luxusní bydlení, musíte umět hledat. Současná doba vám hraje do karet. V České republice totiž začalo realizovat své projekty mnoho developerských společností. Vznikají nové projekty, které nabízejí moderní bydlení dostupné pro každého. Developeři se ve své snaze předhánějí, takže vznikají opravdu luxusní stavby a byty, které jsou dostupné za opravdu rozumné ceny. Asi největší nabídka nových – luxusních bytů je na území hlavního města Prahy. Nejednodušší cestou, jak se k nim dostat, je hledání na internetu. Prohlédněte si oficiální stránky developerů a pravidelně je sledujte. Právě zde totiž můžete najít úžasné novostavby v Praze, které jsou aktuálně k prodeji. Nákup bytu přímo od developerské společnosti může být výhodnější i z toho důvodu, že neplatíte žádné poplatky navíc, jako je tomu například u realitních agentur. Přehled vývoje cen bytů najdete v tomto článku.

Tři zajímavé variace

Nádhernou ukázkou luxusního bydlení za rozumnou cenu je Rezidence Korunní. Jedná se o komplex novostaveb, který se nachází v Praze na Vinohradech. Leží tedy v jedné z nejžádanějších lokalit. Komplex tvoří tři od sebe odlišné novostavby s názvy Boulevard, Villa či Industrial. Díky nim prezentují byty Korunní luxus ve třech zcela odlišných podobách. Boulevard je moderně vybavený bytový dům o osmi patrech, který nabízí byty různých velikostí. Z bytů je nádherný výhled na Prahu. Část Villa nadchne všechny vyznavače elegance a stylu. Nabízí nadstandardní byty. Bydlení v komplexu Industrial se může pochlubit extra moderním vzhledem.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*