Jak vypadají moderní novostavby na Praze 10?

Jak vypadají moderní novostavby na Praze 10?Praha 10 je jedna z nejvíce atraktivních pražských částí pro bydlení. Nejedná se pouze o chvilkovou záležitost, ale o dlouhodobý průzkum. Zájemci o bydlení v Praze vyhledávají Prahu 10 stále častěji. Také proto, že developeři právě do této městské části situují množství svých projektů a novostaveb. A jak vypadá typická novostavba na Praze 10?

Čím láká Praha 10 nové rezidenty?

Bydlení na Praze 10 láká nové rezidenty hned na několik výhod. Poptávka je vysoká a stále tedy vznikají novostavby od předních developerských společností. Prodej bytů Praha roste v této části opravdu rychle. Praha 10 je považována za klasickou rezidenční čtvrť. Ta je protkána množstvím restaurací, kaváren, ale nechybí ani starší paláce a rozlehlé parky. Pokud máte rádi život ve velkoměstě, na Praze 10 si ho užijete do sytosti.

Unikátní zde jsou také projekty

Developerské společnosti se samozřejmě snaží, aby novostavby Praha 10 byly pro případné rezidenty atraktivní a zajímavé. Proto se snaží novým bytovým domům v této lokalitě dodat nádech luxusu a originality. Stavby musí být zajímavé již na první pohled. Rezidentům musí nabízet nadstandardní výbavu a správně vyřešené dispozice jednotlivých bytů. Jsou na Praze 10 takové projekty? Samozřejmě že jsou. Příkladem by mohl být projekt Rezidence Korunní.

Rezidence Korunní splňuje veškeré požadavky

Projekt Rezidence Korunní je dílem developerské společnosti Sekyra Group a.s. Nachází se na Praze 10, na Vinohradech. Stavba má čtvercový půdorys a je rozdělena do tří různých částí. Každou část tvoří originální projekt. Jedná se o části –Boulevard, Villa a Industrial. Pokud hledáte opravdu luxusní byt Praha 10, Rezidence Korunní může být tou správnou volbou. Tento projekt byl také oceněn v soutěži Nejlepší z realit 2011. Více informací o ocenění najdete v tomto článku.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*