Chcete kuchyni podle vašich představ? Zvolte řešení na míru

Chcete kuchyni podle vašich představ? Zvolte řešení na míruZařizujete si váš nový dům nebo byt? Kromě obývacího pokoje či ložnice věnujte pozornost i kuchyni. Ta zdaleka nemusí být jen místem, kde vaříte a trávíte čas prací. Pokud bude kuchyň útulná a vkusná, může se z ní stát i místo, kde se budete rádi setkávat s rodinou nebo přáteli a kde budou vaši blízcí rádi trávit čas i v době, kdy pro ně chystáte pohoštění.

Při návrhu kuchyně je nezbytné myslet na umístění nábytku, linky i jednotlivých zařízení. Měla by tu být dostatečně prostorná pracovní plocha, zároveň byste měla mít vše důležité po ruce.

Důležité jsou barvy i doplňky

Pokud si nejste jisti, zda zvládnete vaši budoucí kuchyni sami zařídit, nechte si zhotovit kuchyni na zakázku. Profesionální designéři vám pomohou zpracovat návrh kuchyně na míru, doporučí vám vhodné výrobky i materiály, které budou funkční a zároveň budou vyhovovat vašemu vkusu.

astr 1bNa to, jak bude kuchyň vypadat, bude mít vliv i barva vybavení, které zvolíte. Při zadávání zakázky se můžete poradit i s designéry, jak dané řešení působí. Pokud si chcete být jisti, že bude místnost skutečně odpovídat představám, můžete si nechat vypracovat i 3D návrh.

Záleží pouze na vás, zda chcete, aby kuchyň působila hlavně designově a moderně nebo jestli toužíte spíše po příjemném barevném místě, kde se budete cítit uvolněně. Pomoct k tomu může například sedací set, u kterého si hosté mohou vychutnat kávu, nebo barový pult, kde si můžete popovídat u drinku. Důležité je samozřejmě vhodně zvolit doplňky i dekorace.

Tip: Doporučujeme kuchyně na míru od truhlářství ASTR.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*