Ubytování se vším všudy

Ubytování se vším všudyVelmi častým turistickým cílem je Rakousko. Není ani divu, je zde tolik přírodní krásy, sportovního vyžití a o kvalitní chutné kuchyni ani nemluvě.

Český penzion v Rakousku

Možná jste se někdy zdráhali vyjet do Rakouska, protože je vaším problém jazyková bariéra. Dobrou zprávou je, že již nemusíte se obávat a stačí si vyhledat ubytování Schladming, kde můžete objevit známý Penzion Savisalo. Nachází se v lokalitě, která nabízí mnoho rozličných sportovních aktivit a to po celý rok.

V létě není problém vyrazit na některou z turistických tras, případně si vybrat trasu pro horské kolo nebo elektrokolo. Kdo se věnuje nordic walking, tak nebude zklamaný nejen výběrem cest, ale i krásným výhledem. V zimním období si zde pro změnu skvěle zalyžovat.

To samozřejmě není všechno, ale co je na tom to nejlepší, že ubytování v Rakousku v českém penzionu, kde neexistuje žádná jazyková bariéra. Navíc zde skutečně skvěle vaří. Okusíte tak tradiční rakouskou kuchyni, která se prolíná s českou. Milovníky českého piva zajisté potěší orosená sklenice čerstvě načepovaného Plzeňského piva, ale samozřejmě mohou okusit i místní chlazené pivko.

Zázemí, které oceníte

Vzhledem k tomu, že je zde dostatečné množství sportovních aktivit, tak je nutné každý den načerpat novou sílu. Ubytování Ramsau am Dachstein nabízí perfektní zázemí, kde si dostatečně odpočinete. Moderně zařízené pokoje nabízí skutečné pohodlí.

  • Vlastní sociální zařízení, v koupelně je i fén na vlasy.
  • Trezor, kde si můžete uschovat cennosti nebo doklady.
  • Televize nesmí chybět a milovníky seriálů rozhodně překvapí české kanály, tudíž žádný seriál nezíská vaši absenci.
  • Většina pokojů poskytne rovněž soukromí na balkóně a to rozhodně stojí za to. Je zde totiž perfektně vidět na Schladminské Taury.
  • Pro hosty je parkování zdarma.
  • Přirozeně nechybí Wi-Fi připojení.
  • Snídaně formou bufetu.
  • Kdykoliv můžete použít saunu a vyzkoušet parní sprchu.

Navštívit Rakousko to je hotový balzám na duši a náplast na běžné životní bolístky. Neváhejte a rezervujte si pokoj v českém penzionu. Rozhodně nebudete litovat.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*