Jak zvolit správný párty stan pro Vaši oslavu?

Jak zvolit správný párty stan pro Vaši oslavu?Venkovní událost může být velmi příjemná a osvěžující, ať už jde o večerní grilování s několika přáteli, nebo velkou zahradní svatbu. Čerstvý vánek při západu slunce, který se mísí se slovy a smíchem hostů dělají takové události nezapomenutelné. Ale co v případě nepřízně počasí? Není jednoduché v případě deště nejít rychle náhradní řešení. Ale my jej pro Vás máme- může jím být zahradní párty stan, o jehož výhodách a správné volbě si povíme v článku.

Zde je několik záležitostí, které byste měli zvážit před výběrem zahradního stanu:

  • Kolik hostů očekáváte?
  • Jaký druh klimatu u Vás je? Pokud chcete, aby stan vydržel i větší déšť, bude to mít vliv na jeho konstrukci i druh materiálu.
  • Budete potřebovat další prostor pro stoly, židle a jídlo? Možná pro kapelu?
  • Bude Vaše akce přes den, nebo až ve večerních a nočních hodinách? Pokud přes noc, pak budete potřebovat osvětlení.
  • Jaké podloží bude pod Vaším párty stanem? Tráva? Dřevo? Špína? Na základě tohoto kritéria máte možnost dokoupit i speciální podlážky pro zahradní párty stany a možnosti kotvení.

Při výběru vhodného párty stanu je třeba myslet na všechny tyto náležitosti. Dále je vhodné zvážit typ konstrukce stanu. Pokud budete chtít Váš párty stan používat častěji, pak doporučujeme nůžkovou konstrukci, díky které je nůžkové stany a altány možno velmi rychle rozložit a opětovně složit. Tento systém se používá nejen při zahradních oslavách, ale je oblíbený též na závodech, reklamních prezentacích, firemních akcích a podobně. Klasický stan je pak díky své konstrukci povětšinou o něco pevnější a stabilnější, takže bývá doporučován do horších klimatických podmínek a pro uživatele, kteří jej nepoužívají příliš často.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*