Moderní rekuperační jednotka do bytu

Moderní rekuperační jednotka do bytuVlastníte nemovitost, do níž byste rádi zakomponovali efektivní ventilační systém? Nechcete nebo dokonce nemáte možnost jakýchkoliv stavebních úprav v podobě potrubních rozvodů po celém domě? Pak zapomeňte na klasické řešení.

Je tu rekuperační jednotka do bytu od společnosti Turbovex, která se zaměřuje na decentralizované ventilační systémy. Subjekt s více, jak čtyřicetiletou tradicí a zkušenostmi v tomto oboru, jež vám zajistí nadstandardní ventilaci v jakékoliv místnosti.

Rekuperační jednotka do bytu i kanceláře

Firma Turbovex je kompletním realizátorem výše zmíněného. Od prvopočátečního návrhu na míru, přes dodávku potřebného zařízení, až po finální montáž a zprovoznění.

Hlavní výhoda těchto systémů zazněla již v úvodu článku. Není třeba jakýchkoliv stavebních prací a zároveň jde o snadno rozšiřitelné řešení dle požadované kapacity.

Lokální rekuperační jednotka nabývá nejrůznějších podob, vždy se s ní však pojí několik základních vlastností.

  • Tichý chod
  • Minimální náklady na provoz
  • Originální varianty zabudování

Rekuperační jednotka do jedné místnosti může být umístěna do okenní fasády nebo bude tvořit vzhledově zajímavý prvek vedle okna. Přesně takové možnosti vám přináší výrobky od společnosti Turbovex.

Dopřejte si čistého a čerstvého vzduchu

Moderní decentralizovaná vzduchotechnika se stane neviditelnou součástí vašeho spokojeného bydlení. Výkonný systém, který lze pohodlně umístit jak do obytných prostor, tak do těch kancelářských, kde bude navržen s přihlédnutím k celkové ploše a množství lidí uvnitř.

Ušetřete místo v interiéru a přesto si dopřejte rekuperaci vzduchu. Využijte jednoduché a pohodlné regulace bez jakýchkoliv rozvodů po celém objektu. Turbovex, to je profesionální řešení, s nímž dostává větrání místností zcela novou a daleko lepší podobu.

Rekuperace do bytu nebo kanceláře vám zajistí každodenně čerství vzduch…
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*