Jak bojovat proti vlhkým stěnám?

Jak bojovat proti vlhkým stěnám?Vlastnit rodinný dům je ve většině případů radost. Můžete pořád barbecue s přáteli, opalovat se na zahradě, pěstovat květiny, zkrátka dělat mnoho zábavných aktivit. Co však dělat, když jednoho dne začne vlhnout omítka či zdivo Vašeho domu? Na tento problém ale existuje jednoduché řešení. Udělat sanaci domu.

Jak sanace probíhá?

Vlhkost zdiva, omítky a betonové konstrukce je způsobena především nekvalitními stavebními úpravami, zanesením drenáží, absencí či zastaralostí stavebních materiálu. Lze proti ní bojovat za pomoci několika druhů sanačních opatření. Mezi tyto sanační metody patří sanační omítky, drenáže a odvětrání objektu.

Kdo sanaci provádí?

V případě, že Vás zaujala možnost sanace staveb, je vhodné se obrátit na sanační firmu. Jednou z nich je například společnost sanace Praha, která je součástí skupiny Bosta Holding. Tato společnost provádí sanace vlhkého zdiva, betonu a základů budov již od roku 1990 a za tu dobu se stala velmi zkušenou firmou ve své branži. O kvalitě odvedené práce svědčí fakt, že firma poskytuje záruku na své služby po dobu 5 let.

Důsledky sanace

Sanace zdiva je komplexní proces, při kterém dochází za pomocí stavebních, hydroizolačních a vysušovacích opatření k trvalému snížení vlhkosti stavby. V praxi to tedy znamená, že vlhkost z domu není pouze jednorázově odstraněna, nýbrž celá stavba je upravena tím způsobem, aby byla vlhkost v budově dlouhodobě nižší.

Obrázek 1 Se společností Bosta Holding se vlhkých zdí bát nemusíte.

Obrázek 1 Se společností Bosta Holding se vlhkých zdí bát nemusíte.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*