5 důvodu, proč je bydlení v rodinném domě lepší

5 důvodu, proč je bydlení v rodinném domě lepšíPřemítáte, zda zůstat v panelovém domě nebo se přestěhovat do rodinného domu? Přečtěte si, v čem je bydlení v rodinném domě výhodnější a už se do paneláku nevrátíte.

1. Neuslyšíte sousedy

V paneláku víte o každé hádce sousedů, slyšíte každé spláchnutí záchodu a díky stupačkám si užíváte i každý jejich nedělní oběd nebo cigaretu. A oni jsou na tom stejně, co se týče vašeho soukromého života. V rodinném domě si sousedy držíte pěkně za plotem a o jejich existenci ani nevíte.

2. Přestanete se cítit stísněně

Nadarmo se panelákům neříká králíkárny. Větší podlahová plocha bývá také jedním z důvodů, proč se lidé stěhují do rodinných domů. Konečně nemusí spát v obyváku a každé z dětí dostane svůj pokoj. Kromě toho si v domku můžete dovolit i takový luxus jako pracovnu nebo hernu. Vyberte si z rodinných domů na prodej takový, ve kterém se bude cítit pohodlně každý člen rodiny.

3. Budete mít vlastní zahradu

Češi jsou národ zahrádkářů. A kdo se nerýpe v hlíně, určitě miluje grilování. Nebo se rád koupe v bazéně a sluní se. Všechny tyto touhy si splníte v rodinném domě. I malý domeček u sebe mívá zahrádku. Konečně budete moct dětem koupit i zahradní trampolínu a psa.

4. Zařídíte se podle svých představ

Už při nákupu reality si můžete vybrat z různých typů rodinných domů. Domky nejsou tak unifikované jako panelákové byty. Navíc si dům můžete přetvořit k obrazu svému. Pokud budete potřebovat, není problém změnit vnitřní dispozici nebo něco nadstavit či přistavit.

5. V rodinném domě můžete podnikat

V domku si můžete na rozdíl od bytu zřídit podnikání. Byt byste v takovém případě museli zkolaudovat pro použití k nebytovým účelům. S rodinným domě vám tato povinnost odpadá. Navíc si můžete dát část výdajů na provoz domu do nákladů.

Prohlédněte si reality na prodej a vyberte si rodinný dům svých snů, ve kterém budete šťastní vy i vaše děti.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*