Jste si jisti, že šetříte?

Jste si jisti, že šetříte?Snažíte se ušetřit nejrůznějšími způsoby? V tom případě Vám také jistě záleží na tom, jaké používáte žárovky. To má totiž opravdu velký vliv na úsporu energie. Tím nevýhodnějším typem žárovek, jsou bezesporu LED žárovky. Pokud jste se i Vy rozhodli pro nákup těchto žárovek, pak Vás jistě bude zajímat jeden z nejprodávanějších typů, LED žárovka GU10.

Hledáte obchod, kde můžete nakupovat LED žárovky GU10 i další typy za opravdu skvělé ceny? V tom případě již hledat nemusíte. Lightpark Vám nabízí LED žárovky 10W, SMD LED žárovky, reflektory LED i mnoho dalších druhů za ceny, které Vás jistě potěší.

Ačkoliv pořizovací cena LED žárovek se může zdát poněkud vysoká, když vezmeme v potaz všechny jejich výhody, je v podstatě velmi nízká. Jaké výhody to jsou?

  • Úspora energie až 90 %
  • Životnost až 25 000 hodin, na kterou nemá vliv ani časté rozsvícení a zhasínání
  • Nízké riziko rozbití – vysoká odolnost proti nárazům a otřesům
  • Žádný obsah jedovatých látek, jako je rtuť a jiné
  • Nízká povrchová teplota – nehrozí požár ani popálení
  • Žádné infračervené, ani UV záření
  • Okamžitě po zapnutí se plně rozsvítí

Kde s nimi svítit?

Zajímá Vás, kde se dá LED žárovka GU10 použít? V podstatě kdekoliv. Je to vynikající alternativa žárovek, které jste dosud používali. Díky nástavcům, které se dají dokoupit, nemusíte mít strach, že byste tuto žárovku nemohli použít v některé z Vašich světel.

Kromě úspory peněz Vás jistě potěší i fakt, že nákupem žárovky LED uděláte také něco pro životní prostředí. Díky dlouhé životnosti vzniká jen malé množství odpadu, který navíc není nijak jedovatý a nepotřebuje tak žádnou zvláštní likvidaci, jako je to u klasických „úsporek“.

Šetřete svou kapsu i planetu, na které žijeme, a spolehněte se na nejmodernější způsob svícení. Uvidíte, že nebudete litovat.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*