Vhodná technika pro realizaci základů budov

Vhodná technika pro realizaci základů budovPro realizaci základů budov i následnou úpravu terénu pro další využití, je zapotřebí vhodná technika, která nejen, že ušetří práci a tím pádem i náklady.

Technické zázemí zaručí dokonalý výsledek při výkopových i zemních pracích

Využitím příslušné techniky a pochopitelně i díky odbornému vedení veškerých potřebných zemních prací je výsledný efekt mnohem dokonalejší, nežli by tomu bylo při neodborné manipulaci. Zemní práce od Bagrování Praha s.r.o. zahrnují veškeré realizace, které souvisejí se zemními pracemi, hloubkovým kopáním, inženýrskými sítěmi, autodopravou i úpravami terénu všeho druhu a pro každou další stavební činnost.

  • Veškeré zemní i demoliční práce jsou nabízeny v komfortním provedení, které se běžně nazývá „realizace na klíč“.
  • Úpravy terénu a bagrování je možné provádět v šířkách 30, 40, 50, 60 a 120 cm.
  • S hloubkou se počítá do čtyř metrů.

Při realizaci některých staveb je zapotřebí nejprve nejen připravit ideálním způsobem terén, ale také odstranit pozůstatky staré zástavby nebo nevhodně umístěného betonu, asfaltu či jiných odolných materiálů.

  • Zemní práce Praha východ – to znamená perfektně připravené výkopy na základy rodinných domů, plotů, zapuštěných bazénů i kanalizačních systémů.

Poté, co se vykopou základy domu, přichází na řadu jejich realizace, ke které je využíván vysoce kvalitní beton CEMEX.

Žádné starosti s odpadem

Díky dostatečnému vybavení v oblasti technického zázemí je možná demolice i rozsáhlejších objektů. V těchto případech lze pro bourací práce také použít hydraulické kladivo, které pochopitelně patří do základní firemní výbavy. Technikou, která se využívá pro nakládání materiálů a zařízení uložených na paletách, jsou paletové vidle.

  • Soběstačnost firmy spočívá i v možnosti pracovat podle potřeb i do nočních hodin, kdy není problém staveniště dostatečně osvítit.

Po každé demolici i každé stavební úpravě většinou zbývá suť a nepotřebná zemina. Tento problém se řeší pronájmem kontejnerů na hlínu, suť a další odpad. Vše se po skončení prací odveze a tím zákazníkovi odpadají i poslední možné starosti.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*