V Praze vznikají všechny druhy projektů

V Praze vznikají všechny druhy projektůPraha je největším městem naší republiky a tak je zcela přirozené, že zde stále přibývají moderní novostavby a projekty. V Praze také působí velké množství developerských společností, které se o tuto výstavbu starají. Najít zde můžete všechny typy projektů. Samozřejmě jim vévodí bytové domy, ale nesmíme přehlížet ani nové rodinné domy a komerční prostory. I na to developeři myslí.

Silní developeři se soustředí na všechny projekty

Některé developerské společnosti působící v Praze se mohou soustředit pouze na výstavbu některých typů projektů. Jejich činností může být jen výstavba a prodej nových bytů v Praze, nových domů v Praze nebo jen komerčních prostor. Opravdu silné a stabilní developerské společnosti se ale soustředí na výstavbu všech typů projektů. Mají s výstavbou dostatečné zkušenosti a dokáží vytvářet opravdu originální novostavby. Jak je to s průměrnými cenami za novostavbu v Praze se můžete dozvědět zde.

Příkladem může být developerská společnost Finep

Ukázkovým příkladem stabilní developerské společnosti v Praze může být Finep. Tato developerská společnost patří k největším a nejstabilnějším. Nabízí nové byty na prodej, rodinné domy na prodej a také nezapomíná ani na výstavbu komerčních prostor. S výstavbou projektů v Praze má dlouholeté zkušenosti a na svém kontě má mnoho úspěšných projektů. Některé projekty byly dokonce tak úspěšné, že stále pokračuje jejich výstavba novými etapami.

Britská Čtvrť je dokonalým příkladem

Pokud byste chtěli uvést příklad úspěšného projektu společnosti Finep, který pokračuje dalšími etapami, můžete se podívat na projekt Britská Čtvrť. Tento projekt začal první fází výstavby již v roce 2008. V současnosti jsou nabízeny nové byty Britská Čtvrť již v šesté etapě výstavby. Jedná se o dominantní projekt, který dokáže zcela sám utvářet nový vzhled Prahy 5 ve městské části Západní Město.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*