Textilní haly – ekonomický model zastřešení

Textilní haly – ekonomický model zastřešení

Jsou to hlavně nejrůznější živnostníci a společnosti, jež často řeší zastřešení prostor využívaných pro skladování věcí, techniky nebo k pořádání akcí. Obvykle je tento požadavek spojen s ekonomickou a rychlou výstavbou, včetně dlouhé životnosti.

Jestliže nechcete investovat spoustu peněz do zděné výstavby, která je trvalá, nabízí se řešení v podání textilní haly. Ty v současné době patří k nejrychlejším a nejúspornějším modelům zastřešení. To je možné realizovat v jakýchkoliv podmínkách.

Textilní hala a její přednosti

Ty zásadní klady byly zmíněny již v samotném úvodu. Jsou to rychlost a finanční nenáročnost. K tomu si však připočtěte ještě možnost poměrně jednoduchého rozebrání v okamžiku, kdy skončíte se svými podnikatelskými aktivitami nebo je chcete přesunout na jiné místo.

Textilní haly jsou bezpečnou, pevnou a zároveň bytelnou stavbou. Na ocelové konstrukci se nachází speciální textilní látka. Jde o PES tkaninu, jež podléhá všem příslušným normám a řadí se mezi těžko hořlavé stavební materiály.

To jsou výhody, jimiž textilní hala předčí jakákoliv jiná alternativní řešení. Díky fixačním ztužidlům se nemusíte obávat, že dojde vlivem špatných povětrnostních podmínek k jakémukoliv poškození. Odolnost je v tomto případě skutečně veliká.

Textilní haly s širokým použitím

Investujte do textilní haly, již lze postavit na libovolném vyrovnaném povrchu. Zaměřte se na produktovou nabídku společnosti POLAK CZ, která má v tomto segmentu mnohaleté zkušenosti. Volte tu nejvyšší kvalitu zpracování a inspirujte se v pestrých a významných referencích této firmy. Textilní haly POLAK CZ využily takové společnosti, jakými jsou Geosan Ostrava, Integry Automotive, Thimm Service v Chotětově, Vlamax Bystřice a mnohé další.

Textilní hala, to je nejrychlejší a nejlevnější způsob zastřešení šitý na míru zákazníka.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*