Potřebujete klec pro svůj chov papoušků? Vyrobte si ji snadno a rychle

Potřebujete klec pro svůj chov papoušků? Vyrobte si ji snadno a rychleNašli jste se v chovu papoušků? Pak se jistě radujete z netradičního hobby, které sice není nejlevnější, ovšem přináší obrovské uspokojení a radost. V současné době neustále přibývá chovatelů papoušků. Lidé zkrátka chtějí mít trochu exotiky ve své domácnosti. Je však nutné upozornit na to, že chov papoušků není zrovna jednoduchý. Papoušci vyžadují nejen velkou porci péče, ale také vyžadují pozornost a potřebné vybavení, konkrétně potřebují správnou a dostatečně velkou klec, kterou sehnat není zrovna jednoduché.

Jelikož jsou papoušci velcí ptáci, nevystačí si jen tak s nějakou klecí. Pokud byste chovali andulky, mohli byste koupit drobnou voliéru, která by jim stačila, ovšem papoušci si vyžadují velkou klec, v níž budou mít dostatek prostoru. Ovšem kde takovou klec sehnat?

Vyrobte si ji

Mnozí chovatelé volí snazší cestu, a sice koupí si klec v chovatelských potřebách. Mnohdy si však ani nezjistí, jestli velikost postačuje či jestli mají tak velkou klec kam dát. Udělají tedy unáhlenou koupi, které později litují.

Mnohem lépe by udělali, kdyby si koupili hliníkové profily, pletivo a další potřebné součástky a vyrobili by si svou klec pro papoušky, za kterou by papoušci byli opravdu vděční.

Snadné jako stavebnice Lega

Postavit si svou vlastní klec pro papoušky není vůbec složité. Je to snadné jako složit si stavebnici z oblíbeného dětského Lega. Stavebnicový systém je velmi, velmi promyšlený a díky němu se postaví klec pro exotické ptactvo rychle, lehce a hlavně zábavně. Třeba se i ze stavění klecí či voliér stane koníček, kterého se budete držet zuby, nehty.

Klece pro papoušky však nejsou to jediné, co lze postavit jako stavebnici. Díky stavebnicovému systému lze snadno postavit i zmiňovanou voliéru, holubník pro holuby nebo případně terárium pro hady, chameleony a jiné podobné mazlíčky.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*