Vybíráme svítidla do dětských pokojíčků

Vybíráme svítidla do dětských pokojíčkůAby dítě trávilo ve svém pokojíčku svůj veškerý volný čas, je třeba ho dítěti krásně připravit. Děti milují pestrost, milují věci, které je nadchnou na první pohled, právě u takových věcí jsou schopni zůstat pěkně dlouhou dobu. Když tedy zařizujete dětský pokojíček, myslete na to. Myslete na plyšové koberečky, které si dítě zamiluje ne na první pohled, ale na dotek, myslete na samolepky animovaných postaviček na zdech a také nepodceňte osvětlení, které také hraje v dětských pokojíčcích svou velkou roli.

Dětské pokoje se nejčastěji zařizují do barev dle pohlaví dítěte. Chlapci mají modré pokoje, mnohdy se rodiče uchylují k zelené, které není tak tradiční jako modrá barva. Holčičky mají své pokoje zpravidla růžové, ovšem také se nachází hromada alternativ, které jsou méně tradiční.

Ať už zařizujete dětský pokojíček do jakékoli barvy, myslete neustále na osvětlení, bez kterého by pokoj nebyl úplný.

Jaké osvětlení se hodí do dětského pokojíčku?

Otázkou také je, jak velké dítě je. Při výběru osvětlení se rozhodujte i dle věku dítěte. Je jasné, že starší děti už nenadchnete dětskými svítidly s krtečkem nebo jinými animovanými postavičkami. Můžete je však nadchnout moderním osvětlením, které se alespoň trošku podobá osvětlení v ložnici rodičů.

Vybíráme osvětlení pro děti menší

Jestli vaše děti ještě nedosáhly desátého věku, je možné pokojíčky vybavit krásným dětským osvětlením, které je nejen barevné, ale je také plné oblíbených postaviček z pohádek, při nichž se bude dětem dobře usínat.

Vybíráme osvětlení pro děti starší

Ovšem pokud jste rodičem už staršího dítěte, tomu se s dětským osvětlením nezavděčíte, jak již bylo zmíněno. Ten touží po takovém osvětlení, jaké mají rodiče ve své ložnici. Ideální jsou tedy sádrová svítidla nebo jakákoli LED stropní světla, která jsou zároveň velmi úsporná.

zdroj obrázku: Pixabay.com
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*