Pořiďte si byt v Praze s výhledem na Malešický les. Krásná nová lokalita

Pořiďte si byt v Praze s výhledem na Malešický les. Krásná nová lokalitaHledáte právě ideální místo pro své nové bydlení? Pokud myslíte na ty nejlepší lokality, které nabídnou jak dostatek soukromí a klidu, tak veškerou občanskou vybavenost, potom jistě přemýšlíte nad některou z pražských rezidenčních čtvrtí. Mezi ty opravdu žádané patří také bydlení v rámci nového projektu Malešický háj. Můžete si zde pořídit bydlení v hlavním městě, které pro vás bude zároveň oázou klidu.

Klidné a pohodové bydlení v Praze

Bydlení, kde je všude blízko, přesně takové budou zdejší vznikající byty. Do centra Prahy se dostanete velice snadno a rychle, a to jak autem, tak hromadnou dopravou. Bydlení v pražských Malešicích je také uzpůsobeno k tomu, aby dokázalo každému nabídnout dostatek životního prostoru. Je to dáno už skutečností, že na 5 bytových domů o výšce 5 podlaží zde připadá pouze 107 bytů. Pořídíte zde zároveň dispozičně velmi rozličné bydlení:

  • Nejmenší byty od 31 m2
  • Velké střešní penthousy o rozloze až 139 m2

Pro každý byt je však příznačné maximum soukromí a klidu. V rámci střešních penthousů potom naleznete exkluzivní útočiště pro každého, kdo má soukromí na prvním místě. Líbit se vám bude také celkové zasazení lokality do okolí, která je nedaleko Malešického lesa.

dum zahrada nabytek.cz malesickyhaj cz

K nastěhování od roku 2023

Celá lokalita bude pravděpodobně dokončena v průběhu roku 2023, kdy budou také byty připraveny pro nastěhování. Jsou určeny klientům, kteří si potrpí na svůj standard, přičemž zdejší byty dokáží splnit rozličné požadavky. Nové byty Malešice vyhoví jak náročným jednotlivcům, tak rodinám. Vyznačují se členitými prvky architektury, jako jsou balkony, terasy nebo předzahrádky, což akcentuje propojení s venkovním prostředím, ovšem při zachování cenného soukromí.

K bytům patří také garážová stání a sklepní kóje, takže se myslelo také na praktickou stránku bydlení. Tyto prostory jsou umístěny v podzemních podlažích bytových domů. Celková koncepce bytů je moderní a zohledňuje soudobé trendy v bydlení.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*