Jaký je ideální rozmístění a tvar obývací stěny?

Jaký je ideální rozmístění a tvar obývací stěny?Obývací stěna by měla být navržena tak, aby zohledňovala dostupný prostor a jeho využití. Měla by doplňovat nebo kontrastovat se svým okolím a také poskytovat prosto pro umístění dekorací. Obývací stěny se dodávají v různých výškách a šířkách, a proto je lze snadno přizpůsobit každému pokoji. Stačí si vybrat takovou, která bude nejlépe odrážet váš životní styl.

Zapomeňte na tradiční rozmístění

Tatam jsou obývací stěny, které sahaly od podlahy ke stropu a zabíraly celou jednu stěnu pokoje. Moderní stěny do obýváku vypadají úplně jinak. Jsou variabilní, rozmanité a snadno je přizpůsobíte jakékoliv místnosti. Můžete kombinovat police, skříňky a zásuvky a vytvořit tak obývací stěnu, která dokonale zapadne do interiéru vašeho obývacího pokoje. Zkuste si jen trochu pohrát s netradičními styly a přestat přemýšlet o obývací stěně jako o jediném kusu nábytku.

Obývací stěna na míru

Chcete-li obývací stěně vdechnout ještě osobitější ráz, můžete ji také doplnit rostlinami nebo dekoracemi. Obývací stěna tak získá individuální nádech a bude působit příjemně a útulně. Pro menší byty jsou vhodné spíše nižší obývací stěny, které neubírají opticky prostor. Pokud je doplníte o police, získáte navíc úložný prostor, který bude praktický, a zároveň bude dobře vypadat. Vhodně zvolená obývací stěna vytvoří příjemnou atmosféru. Nakonec by obývací stěna měla odrážet váš osobní styl a vkus, aby byla skutečně vaše. Ty nejlepší obývací stěny najdete na luceda.cz.

Máte dost úložného prostoru?

Pak se můžete s klidným srdcem soustředit na design obývací stěny. Správným návrhem a rozmístěním kusů nábytku vytvoříte během chvilky obývací stěnu, která bude funkční i stylová. Design je na prvním místě a s obývací stěnou, která je přizpůsobena vašemu obývacímu pokoji, se z ní budete moci těšit po mnoho let. Pokud si chcete trochu zaexperimentovat, vsaďte na originální rozmístění skříněk. To nemusí být symetrické. Pohrát si můžete s netradičními tvary, ale i výraznými rozdíly v liniích. Skvěle může vypadat třeba i kombinace otevřených a uzavřených polic. Zkuste přemýšlet a alespoň myšlenkově experimentovat a uvidíte, kam vás cesty dovedou. Každý svůj návrh si předem nakreslete a nechte ho na sebe chvíli působit. Cítíte se při jeho sledování příjemně? Dokázali byste si podobnou sestavu představit ve svém obýváku? Pak do toho jděte.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*