3 důvody, proč si pořídit zahradní domek

3 důvody, proč si pořídit zahradní domek

Ať už je vaše zahrada malá nebo naopak rozlehlá, jistě se na ní najde místo, kam byste umístili zahradní domek. Přitom by určitě našel využití. Zahradní domky dobře vypadají, nestojí mnoho a když se pro ně rozhodnete, mohou stát na vašem pozemku již za pár dní od chvíle, kdy si je koupíte. Našli jsme pro vás hned 3 důvody, proč do nich zainvestovat.

1. Uschováte v něm všechny nezbytnosti

Nevíte, kam uklidit gril, sekačku na trávu, hadici na vodu nebo třeba nářadí? Možná u vašeho domu chybí nějaké ty domky na nářadí, které by poskytly zázemí všem těmto věcem. Pokud pořídíte větší domek, dokonale vám poslouží také k uložení zahradního nábytku přes zimu. Než sáhnete do peněženky či na účet, vyberte si ten správný zahradní domek. Zaměřte se na kvalitu a rozměr. Co třeba ZAHRADNÍ DOMEK Vivian, jenž měří 2,2 metry na délku i na šířku, nezabere příliš mnoho místa a vejde se toho do něj opravdu hodně? Oceníte také jeho prosklené dveře, jež zajistí dostatečné osvětlení vnitřní části.

2. Přístřeší pro děti i dospělé

Co vaše děti? Mají si kde hrát? Mezi útočiště pro dětské hry a různá dobrodružství stoprocentně patří dětské domečky kvalitní a pevné konstrukce, který vydrží i větší nápor. Když takovou chaloupku natřete pestrými barvami, do oken dáte záclonky a vybavíte jej drobným nábytkem, můžete se začít těšit na rozzářené oči vašich ratolestí. Do zahrady krásně zapadnou například zahradní domky řady EKO-LINE z kvalitního smrkového severského dřeva a střešní krytinou.

3. Domek zvládnete postavit vlastníma rukama

Nepokládáte se za velkého kutila? Nevadí, přesto zvládnete postavit jednoduché i luxusní zahradní domky svépomocí. Domů vám přijde jako stavebnice, která do sebe dokonale zapadá. Vezměte si do rukou návod s podrobným popisem k sestavení, základní dílenské nářadí a bez obav se pusťte do práce!

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*