I vy potřebujete hračky na zahradu

I vy potřebujete hračky na zahraduA je to tady! Sluníčko konečně ukazuje svou přívětivou tvář a člověka, zejména děti, to táhne ven. Zahrada začíná být tím správným eldorádem, kde se mrňousci, ale i větší děti dokážou pořádně vyřádit. Mít rodinný dům se zahradou je skvělá věc. Na zahradu se totiž vejdou nejen ovocné stromy, keře a zeleninové záhony, ale také spousta hraček. Dnešní hračky na zahradu jsou tak skvělé, že jim často neodolají ani dospělí. Rozhodně ne těm, které nabízí internetový obchod hrackyzadobrekacky.cz.

Na nafukovací bazén je sice ještě dostatek času, ale nejrůznější domečky, klouzačky a skluzavky, pískoviště a zejména trampolíny a houpačky právě teď dostávají zelenou.

Trampolíny vedou

Pojďme se na chvíli zastavit u trampolín. Na trhu je jich celá řada, ale pouze některé z nich jsou natolik kvalitní, že si zaslouží pár slov navíc. Tak například trampolína Athletic 24 se sítí je vynikající trampolína kterou je možno používat jak v uzavřených prostorách, tak venku. Díky svým pozinkovaným ocelovým prvkům je vysoce odolná vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, čímž se velice výrazně odlišuje od jiných trampolín tohoto typu na našem trhu. Obsahuje bezpečnostní síť a ochranu rámu. Vnější průměr je 140 cm a odrazové plátno má průměr 100 cm. Trampolína je vyrobená ze speciálně ohnutých ocelových trubek, které zajišťují ještě větší stabilitu celé konstrukce a má bezpečný půlkruhový vstup. Tato trampolína je ideální jako bezpečná dětská ohrádka a hřiště pro nejmenší.

Za zmínku stojí i trampolíny Eruo-fit s vnitřní sítí, která odolá i zátěži 150 kg. K této trampolíně dostanete žebřík zdarma. Můžete ji používat jak s ochranou sítí, tak i bez sítě.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*