Palivové dřevo s dopravou zdarma po celém území ČR

Palivové dřevo s dopravou zdarma po celém území ČR

Lidé se stále častěji přiklání k levným zdrojům vytápění, mezi něž patří kotle na dřevo, popřípadě krbová kamna a vložky s teplovodním výměníkem. Důvod je velice prostý. Oproti plynu a elektřině jde o podstatně levnější topnou komoditu, čehož je důkazem palivové dřevo.

To lze v dnešní době zakoupit sypané nebo rovnané na paletách, takže s jeho zpracováním nemáte v podstatě žádnou práci. Stačí jej pouze uskladnit, nechat doschnout a použít. Pakliže se zamýšlíte nad pořízením dostatečných zásob na letošní zimu a do let budoucích, jistě není s čím otálet.

Vyberte si ze třinácti druhů dřeva

Pakliže hledáte prověřeného a spolehlivého prodejce palivového dříví, potom jím bude společnost OPTIMTOP, která se v tomto oboru pohybuje delší dobu a jejíž produktová nabídka uspokojí skutečně každého.

Vybírat si můžete palivové dřevo sypané či rovnané, a to ve dvou nejčastějších délkách 25 cm a 33 cm. Na výběr máte také z mnoha typů dřevin, jež se liší svou tvrdostí, takže i výslednou výhřevností, účinností a dobou hoření.

  • Bříza
  • Lípa
  • Borovice
  • Modřín
  • Jabloň

Palivové dřevo lze ve finále použít nejenom k vytápění nemovitostí, ale i k uzení nejrůznějších pochutin.

Nechte si přivézt dřevo domů a zcela zdarma

Pokud máte obavy z toho, že si pro palivové dřevo musíte dojet, jste na omylu. Firma OPTIMTOP nabízí bezplatnou dopravu po celém území České republiky, a to již při zakoupení jedné celé palety. Spousta závozových míst to jen potvrzuje.

Neotálejte s nákupem palivového dřeva, které vám bude dodáno po paletách. Využijte aktuálně nízkých a bezkonkurenčních cen, jež vám při požadovaném celkovém množství ušetří hodně peněz.

Společnost OPTIMTOP se stane vaším dvorním a celoročním dodavatelem palivového dřeva. Ten je pravděpodobně tím nejlevnějším na českém internetu. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*