Hledáte řešení pro ochranu vašeho majetku? Vsaďte na fotopast

Hledáte řešení pro ochranu vašeho majetku? Vsaďte na fotopastZajímáte se o vhodné řešení pro ochranu vašeho majetku? Oproti propracovaným kamerovým systémům symbolizuje pořízení fotopasti skvělou volbu. Jaký model si však v současné době z rozsáhlé nabídky vybrat?

ScoutGuard SG562-12mHD: inovace staršího modelu SG560

Skvělou volbu symbolizuje poměrně nová ScoutGuard SG562-12mHD. Nabízí dlouhý dosah a výbornou kvalitu fotografií a její bezproblémové fungování si jednoduše zamilujete. Zároveň disponuje 18m dosahem PIR čidla a vytváří velmi kvalitní denní i noční fotografie. Pro snadné napájení slouží celkem 8 AA baterií. Fotopast podporuje SD karty až do kapacity 32 GB. 

Nastavíte ji během okamžiku

Fotopast pracuje s anglickým menu. Díky velké 1,44“ obrazovce je její nastavení mimořádně jednoduché. Na začátku stačí jen nastavit správné datum, čas a prodlevu mezi jednotlivými fotografiemi.

Pořídí více než 8 000 snímků

Pokud do fotopasti umístíte kvalitní baterie, je schopná pořídit více než 8 000 fotografií. Přes léto je ideální používat dobíjecí nebo alkalické baterie, přes zimu naopak vsaďte na kvalitní lithiové baterie, které nejsou tolik náchylné na nízké teploty. 

Pestré a ostré fotografie

Fotopasti značky ScoutGuard se těší velké oblibě. Výrobce totiž disponuje pokročilou technologií pro zpracování obrazu a výsledkem jsou pestré a ostré fotografie, které se navíc inteligentně upravují přímo ve fotopasti. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*