Hledáte hotelové povlečení?

Hledáte hotelové povlečení?K tomu, aby se ve vašem hotelu nebo penzionu hosté cítili vždy dobře a rádi se k vám vraceli, je zapotřebí promyslet každý detail, který může pobyt zpříjemnit.

Záclony, hotelové záclony, hotelové povlečení

Nezbytností pro každý hotel či penzion jsou záclony do oken. Pokud tedy nedisponují okna roletami. Ale i v tomto případě lze okna vybavit záclonami, které sice nebudou plnit svou klasickou funkci, ale budou příjemnou a vkusnou ozdobou. Záclony je možné zvolit s bohatým jemným květinovým motivem anebo pro své hosty vybrat některý moderní vzor.

  • V některých pokojích spíše vyniknou záclony hladké.
  • Zejména tam, kde už je dostatek jiné dekorace a barevnost nebo příliš výrazné vzorování záclon by celkový ráz narušovalo.

Pokud není účelem okno zastínit celé a záclona má tedy sloužit především jako dekorace, pak se doporučuje využít obloukové záclony. V moderních nebo romanticky zařízených pokojích se skvěle vyjímají takzvané provázkové záclony.

  • Ty sice neplní zastiňovací funkci, ale dají se různě aranžovat, upravovat a tím pádem dodat celému pokoji osobitý styl.

Pokud je u pokoje i balkon, pak to bude chtít sladit vše do jednoho celku. Bytové a balkonové okno by mělo být v souladu spolu navzájem a poté i s celým pokojem. Proto jsou hotelové záclony nabízeny i jako soupravy, které obsahují právě zastínění okna a balkonu.

Krep ušetří práci i finance

Každý hotelový pokoj musí být vybavený kvalitním a vkusným ložním povlečením. Jelikož je povlečení většinou dost prané a mandlované, je zapotřebí vybírat odolný a stálobarevný materiál s vysokou gramáží.

  • Jednou z možností, která veškerá tato kritéria splňuje, a ke všemu je ještě vkusné a příjemné na omak, je povlečení krepové.
  • To není nutné žehlit, a tak se ušetří i značné finanční prostředky.

Do hotelových pokojů a penzionů je možné zakoupit jak povlečení se vzorem, tak i jednobarevné. Záleží na typu pokoje a jeho zařízení. Jedno je ale dané vždy – hotelové povlečení musí být vkusné, kvalitní a z takového materiálu, který je vhodný i pro alergiky. Bavlna je tedy volbou číslo jedna.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*