Zakrývací plachty vysoké kvality

Zakrývací plachty vysoké kvality

Každý, kdo se někdy snažil přikrýt dřevo, stavební stroje či jiné předměty před nevlídným počasím jistě moc dobře ví, jaké nároky jsou kladeny na samotné plachty. Zakoupíte-li levný produkt v klasickém hobby marketu, čeká na vás zklamání již po několika silných větrech. Proto byste měli dbát na kvalitu tohoto sortimentu, s níž přichází i odpovídající životnost. Pevné a odolné zakrývací plachty vám v hojném rozměrovém zastoupení přináší společnost Plachty Petr Štěpáník. Specialista ve svém oboru, za nímž jde dlouhá historie s výrobou, spolehlivost, preciznost vyhotovení a osobní přístup k zákazníkovi.

Jaké druhy plachet lze zakoupit?

Zaměříte-li se na produktové portfolio tohoto odborníka, jistě si vybere naprosto každý. K dispozici jsou totiž odlišné gramáže plachet, jež jsou schopny odolávat mrazům i příliš velkým teplotám. Tloušťka folie 0,2 mm až 0,4 mm však není tím jediným, na co se můžete těšit.

  • Odolnost proti kyselinám a alkáliím
  • Nepromokavý a povrchově odolný materiál
  • Zdvojené okraje
  • Kovová oka, včetně příslušenství

Ať už si zvolíte moderní autoplachty, vagónové plachty či kterékoliv jiné, vždy budete nadmíru spokojeni. Jak s pestrostí nabízeného sortimentu, jeho kvalitou, tak pořizovací cenou.

Specialista na stínící sítě na ploty

Firma Plachty Petr Štepáník se kromě zakrývacích plachet zaměřuje i na výrobu stínících sítí. Ty jsou primárně připevňovány na ploty a mohou nabývat nejrůznějších podob, včetně možnosti umístění grafického či firemního loga. Se stínícími sítěmi na ploty docílíte stínivosti v hodnotě až 90 %. Připočtete-li si k tomu ještě pevné silonové šňůry na připevnění a odolnost proti UV záření, není třeba o čemkoliv zdlouhavě přemýšlet. Důvěřujte propracovanosti i toho nejmenšího detailu. Spolehněte se na firmu Plachty Petr Štěpáník, u něhož si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*