Výroba šnekových dopravníků odlišného typu

Výroba šnekových dopravníků odlišného typu

Šnekové dopravníky nachází velké uplatnění v zemědělství a v dalších oblastech. Pokud se rozhodnete takové zařízení pořídit, máte samozřejmě na výběr. Dostupné jsou nejrůznější varianty, s nimiž vás podrobněji seznámíme.

Jednou z nich jsou například šnekové dopravníky poháněné elektromotorem. V jejich případě může jít o zabudované, nebo pojízdné verze. Pokud se při jejich nákupu obrátíte na zkušeného výrobce s letitou praxí v oboru, získat můžete produkt s prodlouženou životností a zvýšeným výkonem o 15 %. Takové modely nabízí společnost CanArgocz, s.r.o.

Hydromotor jako pohon pro šnekový dopravník

Alternativou výše uvedeného modelu je výroba šnekových dopravníků poháněných hydromotorem. U nich můžete volit z ještě většího množství variant. Podle potřeby to bude například dopravník s výpadem do strany, s výpadem dozadu nebo s podvozkem. Jejich časté využití je například pro plnění secích strojů a rozmetadel.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv model, za značkou CanArgo můžete hledat pouze preciznost, kvalitu, propracované know-how a spolehlivost. Volit lze mezi odlišnými délkami dopravníků, jejich průměry, výkonem, ale také přidruženým příslušenstvím. Možností je více než dost, stačí si pouze vybrat.

Odborník na „šneky“

Vsaďte v oblasti šnekových dopravníků na světovou německou špičku s českým zastoupením. Vyberte si šnekové dopravníky s výkonem od šesti do sto padesáti tun za hodinu. Doporučen vám bude vždy model odpovídající vašim náročným požadavkům.

Kromě výše popisovaných výrobků nabízí společnost i obdobné produkty, které mohou mít ve vašem oboru využití. Jsou to například provětrávací jehly a další sortiment sloužící k provětrávání obilí. Výjimkou nejsou ani čističky obilí, mořičky osiv a přidružená kovovýroba. V případě CanArgo vsadíte určitě na jistotu, o tom se můžete přesvědčit sami.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*