Plánujete venkovní párty? Pořiďte si zahradní párty stan

Plánujete venkovní párty? Pořiďte si zahradní párty stanPlánování nejrůznějších událostí může být stresující a tento proces je ještě náročnější, když plánujete venkovní akci. Musíte se totiž připravit na případný déšť, vítr a další faktory, které se mohou pokusit zničit Vaši párty. Perfektní možností může být pořízení nebo pronájem zahradního párty stanu, ve kterém budou Vaši hosté chráněni především před deštěm, nebo spalujícím sluncem. Krom ochrany hostů udělá párty stan Vaši událost zábavnější a více společenskou, protože se každý může bavit pod jednou střechou. Párty stany se tak stávají téměř nutností pro všechny pořadatele nejrůznějších venkovních akcí, večírků a svateb, ale využijí je i restauratéři, případně prodejci zboží.

Faktory ovlivňující nákup zahradního stanu

Počet osob na akci

Před nákupem, nebo pronájmem zahradního párty stanu je asi nejdůležitější zvolit jeho velikost, která se bude odvíjet od počtu hostů dané události, kterou pořádáte. Je jedno obecné pravidlo, díky kterému lze počet osob jednoduše určit- platí, že budete potřebovat asi 10 m2 plochy na každých 8 hostů, pokud používáte kulaté stoly. Máte- li dlouhé obdélníkové stoly, pak Vám bude stačit pro 8 hostů 8m2 podlahové plochy. Obecně lze říci, že pro větší události jako jsou svatby, firemní večírky a podobně se budou více hodit velké obdélníkové zahradní stany 3×6 m, 6x10m, 6x12m nebo i větší.

Typ pořádané akce

Budete potřebovat samostatné místo pro bufet v přední části, jeviště, nebo taneční parket? To všechno jsou prostory, které by měly být zapracovány do celkové velikosti stanu. Vždy při provádění výpočtů zaokrouhlujte nahoru, abyste si mohli být jisti, že budou prostory párty stanu dostatečné.

Vlastní funkce zahradního stanu

Je důležité zahradní párty stan vybírat v návaznosti na pohodlí Vaše při manipulaci s ním, pokud jej budete používat častěji, tak i pro pohodlí Vašich hostů. Pokud si chcete pořídit zahradní stan pro častější používání, nebo pro stánkový prodej, pak určitě volte nůžkový stan, který lze velmi rychle rozložit a složit a navíc horní nůžková konstrukce poskytuje vhodný prostor pro zavěšení nejrůznějších dekorací, doplňků, případě grilovacího náčiní apod.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*