Víte, jak snadno nalézt vlastníka nemovitosti?

Víte, jak snadno nalézt vlastníka nemovitosti?Potřebujete nalézt vlastníka konkrétní parcely či nemovitosti? Pak vás určitě napadne, podívat se na internetu do katastru nemovitostí. Ten ovšem není tím jediným projektem svého druhu. Jestliže máte zájem zjistit mnohé další rozšiřující informace oproti katastru, vyplatí se vsadit na odlišný a do detailu propracovaný projekt. Tím je GeoPas.cz, s nímž vás podrobněji seznámíme.

Hledání vlastníka snadno a rychle

Aplikace GeoPas.cz v žádném případě neplní agentu katastru. Z pohledu informační hodnoty toho však nabízí podstatně více. Jednoduchost, přehlednost a praktičnost. To jsou základní vlastnosti, s nimiž se můžete setkat. Pokud se vaším cílem stane Jihlava katastrální území, nic není problém.

S pomocí našeptávače naleznete konkrétní parcelu, popřípadě nemovitost a necháte si zobrazit přehledné informace. Odkaz na nahlížení do KN vás posléze přesměruje na aktuální data z katastru nemovitostí. Kromě něho vám GeoPas.cz přinese spoustu rozšiřujících funkcí. O konkrétní nemovitosti či parcele se dozvíte ledacos.

  • BPEJ/LPIS
  • Geologie a voda
  • Občanská vybavenost
  • Životní prostředí apod.

Tohle všechno na jednom místě s přehlednou mapou, aktuálními, a hlavně uspořádanými informacemi. Takovou databázi údajů vám jen tak někdo nenabídne.

Prohledejte libovolná katastrální území

Neomezujte se při využívání projektu GeoPas.cz a nahlédněte na libovolná katastrální území. Začněte pracovat s daty z katastru efektivně a rychle. K tomu všemu si připočtěte pestrá rozšíření a bohatou informovanost. Ve stejné obsahové kvalitě si pak zobrazíte sousední parcely, informace o jednotkách a podobně. Proto neotálejte a hledejte potřebná data na těch správných místech. Projekt GeoPas.cz je jasným důkazem toho, že i informace z katastru nemovitostí mohou být prezentovány přehledně, celistvě a s náležitou nadstavbou.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*