Seznamte se s fotopastmi značky FOXcam

Seznamte se s fotopastmi značky FOXcamSháníte řešení pro ostrahu svého majetku? Nebo byste jen jednoduše rádi pozorovali zvěř? V tom případě pro vás jistě bude užitečná fotopast. Toto malé zařízení vychází finančně mnohonásobně výhodněji oproti propracovaným kamerovým systémům a jedná se tak o skvělou volbu pro většinu z nás.

FOXcam se pyšní množstvím technologií

Popisovaná česká značka fotopastí FOXcam se soustředí zejména na fotopasti využívané pro ostrahu majetku a myslivost. Obecně přitom můžeme říct, že se pyšní řadou zajímavých technologií.

Tak například technologie FOXraw zajišťuje ostřejší fotografie s vyšší barevnou hloubkou. A to díky tomu, že zařízení využívá potenciálu optického snímače CMOS čipu. Rovněž dokáže fotopast užitečně vyvažovat přepaly.

Další užitečnou technologii symbolizuje FOXmove. Ta umožňuje zachytit pohyb na větší vzdálenost než u jiných fotopastí díky perfektnímu pohybovému čidlu. A za zmínku stojí i plná podpora alkalických i dobíjecích baterií, se kterými některé konkurenční fotopasti pracovat nedokáží.

Jaký model zvolit

Z fotopastí značky FOXcam se nabízí hned dva modely, jejichž pořízením rozhodně nešlápnete vedle. Prvním z nich je FOXcam RANGER. Ta vyniká naprosto výjimečným poměrem cena/výkon. Pyšní se rozlišením 14 MPx, HDready videem se zvukovou stopou, funkcí časovače a nekonečné smyčky. Zapomenout nesmíme ani na jednoduché nastavení prodlevy PIR čidla. A oceníte i její malou velikost, díky které fotopast snadno ukryjete tam, kde potřebujete.

Druhým zajímavým modelem z dílny FOXcam je FOXcam SG880MK-14mHD. Tento model je schopen vám snímky zasílat na mobil nebo e-mail s časovačem. Dále také podporuje všechny české operátory a pyšní se ultimátním dosahem PIR čidla – 18 metrů. Pro účely ostrahy majetku dále využijete velmi dlouhý dosah IR diod na vzdálenost 15 metrů. A opomenout nesmíme ani fakt, že přenos snímků na e-mail je zajištěn v rozlišení 1024×720 bodů.

Více informací o fotopastech najdete na www.eshop-fotopasti.cz, kde si tyto modely můžete zakoupit.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*