Víte, čím vynikají 4G LTE fotopasti?

Víte, čím vynikají 4G LTE fotopasti?Přemýšlíte nad pořízením fotopasti a váháte, jaký model bude ten pravý? Láká vás fotopast s označením 4G LTE, ale nejste si jisti, v čem spočívají všechny její přednosti? Seznamte se s tímto druhem fotopastí blíže.

Proč 4G LTE fotopast zvolit

Označení 4G LTE fotopast znamená, že se model pyšní moderním a rychlým modemem pro přístup k internetu v rámci sítě 4G LTE. Takové zařízení se tak dokáže postarat o přenos fotografií v opravdu vysokém rozlišení, s minimální kompresí i zpožděním. A u fotografií to nekončí. 4G LTE fotopast totiž dokáže přenést i video.

TIP: Jednu z 4G LTE fotopastí symbolizuje model ScoutGuard MG984G-30mHD. Přečtěte si o něm více informací.

Pro zabezpečení i pozorování zvěře

Popisované typy fotopastí najdou své uplatnění v případě, kdy toužíte po zabezpečení majetku. Získané snímky jsou totiž ve vysokém rozlišení, a tak je pro vás mnohem jednodušší odhalit, kdo se za pachatelem skrývá.

A stejně tak 4G LTE fotopast využijete i při pozorování zvěře. V takovém případě jistě oceníte jak vysoké rozlišení fotografií, tak i možnost natočení Full HD videa.

Jakou fotopast zvolit?

Přemýšlíte, jakou fotopast si tedy z nabízených 4G LTE modelů vybrat? Doporučit lze například již zmíněný model ScoutGuard MG984G-30mHD, který se řadí mezi naprostou špičku na trhu. Vyniká kromě jiného i vysokým dosahem čidla, který činí až 20 metrů. A člověka dokážete s touto fotopastí rozeznat i na vzdálenost 10 až 15 metrů, pochopitelně v závislosti na konkrétním použití.

V současné době samozřejmě na trhu najdete větší množství modelů, které se označením 4G LTE pyšní. Mnohé z nich jsou sice 4G modemem vybavené, ovšem nedokáží již posílat videa a fotografie nabízejí pouze v rozlišení 800×600.

Před samotným nákupem se tak vždy ujistěte, zda vybraný model videa posílat umí a jak je na tom s rozlišením fotografií. Ideálně by měla fotopast také podporovat dálkovou správu. A v nejlepším případě se chlubit i technologií FOXraw, která zajišťuje ty nejlepší snímky a technologií FOXmove, díky které zachytí sebemenší pohyb.

Více informací o fotopastech najdete na www.eshop-fotopasti.cz, kde si popisované zařízení můžete zakoupit.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*