Pronájem různých party stanů a nafukovacích atrakcí

Pronájem různých party stanů a nafukovacích atrakcíVenkovní oslava a jiné podobné akce se neobejdou bez praktických party stanů, které vám v tomto ohledu skvěle poslouží nejen jako ochrana před nepřízní počasí.

Pronájem party stanů a nafukovacích atrakcí

Sháníte párty stany na vaši akci? Ať už se jedná o svatbu, narozeninovou oslavu, trhy, bleší trh nebo jinou venkovní akci, párty stany jsou skvělou volbou a poslouží vám v mnoha ohledech.

Párty stany na venkovní akci

Párty stany jsou levným a praktickým řešením určeným pro pořádání nejrůznějších venkovních akcí. Jsou vybaveny stabilní konstrukcí a díky tomu se vyznačují vysokou odolností vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Ať už pořádáte narozeninovou oslavu, svatbu nebo třeba výstavu, tento skvělý zahradní doplněk vám určitě přijde vhod. Elegantní zahradní stany jsou skvělou volbou i pro opravdu speciální příležitosti.

V této oblasti neváhejte využít možnosti na pronájem párty stanů. Nabízíme široký výběr nůžkových stanů, klasických párty stanů i stanů prémiové kvality. Ty vám zapůjčíme na vaši akci a po jejím skončením nám je jednoduše vrátíte. V našem sortimentu naleznete zahradní stany různých velikostí. Využít můžete krátkodobého i dlouhodobého pronájmu. V ceně je montáž, kotvení stanu i jeho následná demontáž. V případě dlouhodobého pronájmu pak je v ceně zahrnuta i kontrola stavu párty stanu pro zajištění maximální bezpečnosti.

Nafukovací atrakce, které nesmí chybět na žádné akci pro děti

Co by to bylo za rodinnou akci, kdyby na ní neměly děti pořádné vyžití. Menší i větší děti ocení nejrůznější nafukovací atrakce, na kterých se mohou parádně vyřádit. Kromě párty stanů se specializujeme i na pronájem nafukovacích atrakcí. Zapůjčit si tak můžete nafukovací vodní fotbal, který je jako stvořený do horkých letních dnů a ozvláštní nejednu akci. Pokud chcete něco speciálního a originálního, pak je tu možnost zapůjčení setu na pořádání sumo zápasů. V sortimentu naleznete i nafukovací atrakci pro pořádání gladiátorských zápasů. Nafukovací atrakce z naší nabídky se stanou hitem každé akce.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*