Tipy na zdravý a zároveň rychlý oběd

Tipy na zdravý a zároveň rychlý obědPříprava rychlého obědu je v dnešní době přáním mnohých lidí. Teď si k tomu ovšem přidejte ještě požadavek na zdravější stravování, jemuž se také věnuje čím dál více lidí. Jeden by si řekl, že výsledek musí být nereálný. Jenže, opak je v tomto případě pravdou. Dnes lze vařit zdravě, rychle a chutně dohromady. O tom se ostatně můžete přesvědčit prostřednictvím následujících řádků, kde vám přinášíme několik tipů na lahodné pokrmy.

Připravte si rychlé a zdraví jídlo

Naše tipy můžeme odstartovat například tortillou plněnou kuřecím masem. Kuřecí nudličky pochopitelně nebudou jedinou přísadou. Použít můžete především čerstvou zeleninu a dobře ochucený dresink. Jestliže patříte k milovníkům ryb, dopřejte si candáta, respektive filet z této ryby se zeleninou. Jde o lehké, chutné a obsahově bohaté jídlo.

Na jednoduchost si zakládá také rychlá příprava kuřecího steaku. Popřípadě můžete dát přednost kuskusu. I do tohoto salátu přidejte dostatek zeleniny a neochuzujte se ani o maso. Podle chuti volte kuřecí nebo vepřové maso.

A nyní se opět navrátíme k rybám. Existuje totiž recept, na němž si pochutná opravdu kdokoliv. Co byste řekli na lososa s bylinkami? Alternativou se pochopitelně může stát i grilovaná zelenina. Stačí, když smícháte špenát s trochou česneku a příloha k rybě je hotová.

Dopřávejte si lahodný gastronomický zážitek

Ve výčtu rychlý a zdravých pokrmů budeme samozřejmě pokračovat. Nabízí se třeba vepřová panenka s rajčaty. Pokud zrovna nepatříte mezi gastronomicky náročné strávníky, můžete své chutě ukojit caesar salátem. Anebo si dáte opět něco z říše ryb. Takový pstruh na másle určitě zasytí, a ještě bude přínosem pro vaše tělo.

Nakonec ani špagety nejsou k zahození. Vedle dobře známý klasiky špagety pomodoro můžete vsadit i na experimentální vaření. Zajímavou kombinací je určitě mleté maso, cuketa a špagety.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*