Stavba střechy domu

Stavba střechy domu

Střecha představuje základní součást každého domu – od rodinných po činžovní. Je proto nutné věnovat jí zvýšenou pozornost, a kdybyste nic jiného neopravovali nebo nerekonstruovali, střechu musíte. Pokud to není ve vašich finančních možnostech, raději dům prodejte, protože následky mohou být fatální.

Stavba střechy Praha

Nejen rodinné domy, ale i ty činžovní potřebují kvalitní střechy. Jestli stavíte své nové zázemí nebo potřebujete rekonstruovat nebo jen opravit drobnosti, obraťte se na spolehlivou firmu, která má dobré reference. Nosné stěny a jiné prvky sice představují základy domu ve smyslu svého umístění a opory celé stavby, střecha toto vše ovšem chrání. Pokud jí bude protékat voda, propadat sníh či nečistoty a jestli se do dřevěných částí pustí dřevomorka, naruší se stav celého domu velmi významně. Dbejte proto na precizní péči a vyhledejte si „střechy Praha“, kde vám poskytnou komplexní nabídku realizací, oprav a rekonstrukcí střech rodinných či činžovních domů, a i těch luxusních. Firma, která má za sebou realizace v podobě stovek střech ročně, představuje spolehlivého partnera ve sféře těchto služeb.

Kdy je nutná oprava a rekonstrukce střechy?

Jedná-li se o drobnosti typu zkorodovaných okapů, jemných prasklinek nebo chybějících tašek, stačí jen malá oprava střechy. Raději tyto služby využívejte průběžně. Máme totiž tendence si říkat, že střecha ještě něco vydrží, že její oprava není nutná, ovšem pozvolná destrukce vede k tomu, že se najednou objeví problém, který bude nejen mnohonásobně větší, ale bude se muset i rychleji řešit. A když nebudete mít potřebné finance, bude pro vás rekonstrukce střechy už náročnější. Zde se jedná už o narušení základů celé svrchní části budovy, a jestli je neopravíte, hrozí, že střecha spadne. V tu chvíli by se vám i nákladná rekonstrukce zdála ještě levná, protože i případné odklízení sutin může jít do miliónů korun. A to si jistě nepřejete.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*