Sezóna teras právě začíná

Sezóna teras právě začínáNázev tohoto článku je poměrně jasně vypovídající. Ano, letní sezóna je příslibem relaxace, odpočinku a slunění. A kde jinde takové činnosti provádět, než právě na své domácí terase? Pokud ji u svého domu ještě nemáte, je nejvyšší čas pustit se do výstavby. Stačí si jen vše důkladně promyslet, pořídit stavební materiál a můžete se pustit do práce.

Terasová prkna působí originálním dojmem

V dnešní době máte při výstavbě terasy rozhodně na výběr. Zvolit můžete WPC prkna, což je v podstatě takový dřevoplast. Spojení dřeva a plastu v jeden funkční celek, jehož doménou je vyšší odolnost, snadná údržba a dlouhá životnost. Naprostou klasikou jsou však terasová prkna.

Ta se vyrábí ve dvou délkách, takže jejich počet si můžete spočítat do nejmenšího detailu. V případě potřeby je pochopitelně zaříznete. Mezi nejoblíbenější patří sibiřský modřín. Terasové prkno, které může mít hladký povrch, popřípadě ten s jemnou drážkou. Kromě terasových prken musíte investovat ještě do hranolků a podstatnou roli sehrávají i terče na dlažbu. Na nich jsou terasová prkna umístěna.

Čerpejte informace od těch nejzkušenějších

Pokud se rozhodnete pro realizaci terasy svépomocí, měli byste myslet i na ty nejmenší detaily. K nim patří například terasové distanční podložky. Ty zabrání kontaktu prken a tím pádem eliminují vznik nežádoucích plísní. Vhodné je také sbírat informace o realizaci na těch správných místech. K prověřeným specialistům patří například společnost Gardina.

Jestliže se na realizaci dřevěné terasy necítíte, nevadí. Tuto činnost jednoduše svěřte odborníkům, kteří vám zpracují cenovou nabídku, zajistí všechen potřebný materiál a zrealizují výsledné dílo dle vašich představ. Nepropásněte začínající sezónu teras a vybudujte si venkovní zázemí, kde se budete cítit opravdu skvěle. S terasovými prkny pod nohama to určitě půjde.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*