Pronájem retailových prostor v Praze

Pronájem retailových prostor v Praze

Sháníte vhodné prostory pro své podnikání? Rádi byste našli reprezentativní místo, kde se vám bude opravdu dařit? A to nejenom kvůli vzhledu nemovitosti a vnitřnímu vybavení, ale také díky vynikající dostupnosti? Pokud ano, přinášíme vám komerční prostory vznikající pod hlavičkou jedné z největších developerských společností v České republice. A tou je Metrostav Development a.s.

Využijte projekt Palmovka Open Park

Když podnikat, tak v těch nejvhodnějších prostorách, které se honosí například oceněním Best of Realty 2018. Právě tato cena patří developerskému projektu Palmovka Open Park. Retailové řešení vznikající ve stejnojmenné části Prahy nabízející dostatečné plochy pro různé typy businessů.

Tento komerční koncept se aktuálně nachází ve stavu Shell and Core a je v pokročilé etapě, takže již není možné zásadním způsobem upravovat vnitřní místnosti například pro gastro provozy a podobně. I tak si na své přijde opravdu velké portfolio podnikatelů, protože vnitřní útroby jsou řešeny nápaditě, moderně, stylové a hlavně prakticky.

Tento pronájem retailových prostor Praha dává šanci vzniknout novým firemním pobočkám, ale i projektům nejrůznějšího typu. Typickým příkladem je showroom nábytku, libovolné start-upy, vinotéka, coworking a mnohé další. Projekt Palmovka Open Park přináší pro každého něco.

Přestěhujte svůj business na Prahu 8

Pusťte se do podnikání se vší vervou, a především na tom správném místě. Dejte přednost profesionální výstavbě, moderní architektuře a originálně navrženému konceptu prostor určených pro podnikatelskou činnost. Palmovka Open Park se stane vaším reprezentativním sídlem, kde se budete cítit dobře a bez problému rozvinete svůj business. Spolehněte se na výhodnou nabídku Metrostav Development a.s. Ta dokáže prezentovanými pronájmy oslovit opravdu každého podnikatele a firmu.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*