Přístřešky pro auta zvýší komfort při parkování

Přístřešky pro auta zvýší komfort při parkování

Nebaví vás v zimě každé ráno ometat vozidlo před cestou do práce? Chtěli byste svému vozu dopřát adekvátní ochranu před nepříznivým počasím? Zároveň do daného řešení nechcete investovat moc finančních prostředků?

Potom se nabízí varianta dřevěné garáže a přístřešku. Bytelná a pevná konstrukce originálního vzhledu, kterou si můžete postavit k rodinnému domu, na chatu či kamkoliv jinam. Praktické provedení, s nímž vás seznámíme trochu podrobněji.

Ekonomické přístřešky pro auta

Cenově nejzajímavější jsou bezpochyby přístřešky. Ty mohou nabývat odlišných rozměrů a s velkou rezervou dokáží schovat i dva automobily najednou. Oblíbenou verzí jsou přístřešky na auto obohacené o menší úložný prostor, kam si pohodlně schováte všechny věci k vozu.

Výrobním materiálem je severský smrk. Několik silných hranolů tvoří pevnou základnu pro zastřešení. Svůj dopravní prostředek chráníte jak před sněhem, tak deštěm či nepředvídatelným krupobitím.

Dřevěné garáže moderního vzhledu

Pakliže chcete přístřešky pro auta povýšit na zcela jinou úroveň, nabízí se jediná varianta provedení. Celoobvodové zakrytí v podobě garáže. Vedle klasické sedlové střechy a křídlových vrat jsou k dispozici i novodobá řešení. Moderní garáž s výklopnými dveřmi. I zde mohou být součástí celé stavby externí sklady a přidružený úložný prostor.

Dokonalá ochrana vozu za nepříznivého počasí

Vybírejte si z bohatého produktového portfolia tohoto sortimentu a získejte pětiletou záruku, včetně speciální dopravy až k vám domů. Doplňte vámi zvolené přístřešky a garáže o kvalitní střešní krytinu, vhodný povrchový nátěr a radujte se z dlouhé životnosti celé stavby.

Právě takové možnosti vám přináší společnost HEROLD, u níž se setkáte s velice profesionálním přístupem, odborným poradenstvím a zajímavými pořizovacími náklady. Dopřejte vašemu vozu adekvátní ochranu.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*