Zahradní párty stany a jejich využití pro firmu

Zahradní párty stany a jejich využití pro firmuŘešíte ve Vaší firmě společenské akce, teambuilding, porady nebo firemní oslavy všeho druhu pod širým nebem? Pak jistě víte, že největším nepřítelem těchto událostí je nestálé počasí. Při jejich organizaci proto nezapomeňte na nezbytný párty stan, díky kterému se vyhnete nepříjemnému fiasku.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že se jedná čistě o sezónní záležitost, tedy pro období jaro – podzim, prostorný a vyhřívaný altán zahradní lze využít při konání akcí po celý rok. Klidně naplánujte vánoční večírek Vaší společnosti přímo na sjezdovce – ve velkých nepromokavých zahradních stanech či altánech nebudou Vaši hosté trpět žádným nepohodlím.

Investice do párty stanu se vyplatí

Zahradní stan si samozřejmě můžete u některých specializovaných firem i zapůjčit. Pokud však pořádáte venkovní akce častěji, jednoznačně se Vám vyplatí prohlédnout si nabídku na zahradní stanové přístřešky dodavatelů, kteří zajišťují prodej kvalitních a odolných párty stanů. U renomovaných prodejců si kromě kvality zboží můžete být jisti i jeho širokým výběrem a rychlým dodáním.

Co musíte zvážit při výběru párty stanu?

  1. Párty stany - obecně 3 - 2Koupit nebo půjčit? Každá z variant má svá pro a proti. Dobře si proto rozmyslete, zda si vystačíte se stany na párty jednorázově zapůjčenými nebo se Vám vyplatí je zakoupit a mít tak nezbytný doplněk každé akce v exteriéru stále po ruce.
  2. Jaké rozměry? Tento parametr má jasnou definici: závisí na počtu osob, pro které je událost určena. Párty stanů se vyrábí mnoho druhů, takže vybrat si tu správnou velikost pro Vás nebude žádný problém.
  3. Jakou barvu? Široká nabídka párty stanů zahrnuje i mnoho designových a barevných řešení. Každý si může vybrat variantu, která bude ladit právě k jeho vybranému exteriéru.
  4. Jakou kontrukci? V zásadě existují dva druhy párty stanů: klasické a nůžkové párty stany. Nůžkový stan je velice snadné a rychlé rozložit, což jistě využijete zejména tehdy, když máte na přípravu oslavy málo času. Ve složeném stavu však zabírá poněkud více místa, v tomto směru je mnohem úspornější klasický stan zahradní, který je však trochu náročnější na montáž.

Máte tedy jasno? S výběrem ani nákupem párty stanu příliš neotálejte, aby Vás sezóna akcí pod širým nebem nezaskočila. Jednoznačně se vyplatí být vždy připraven na nečekanou událost a mít skladný a praktický párty stan vždy po ruce.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*