Praktické řešení a jednoduché ovládání. Výhody posuvných bran

Praktické řešení a jednoduché ovládání. Výhody posuvných branPři navrhování plotu k vašemu domu byste neměli zapomenout ani na to, pro jakou se rozhodnete bránu. Kromě toho, že by měl její design odpovídat vašim představám a mít obdobné provedení jako váš plot, balkon, zábradlí či další prvky domu, by měla mít i jednoduché ovládání.

Výhody posuvných bran

K oblíbeným řešením patří i posuvné brány, které se otevírají posunem na stranu. Toto řešení je praktické, na rozdíl od křídlových bran, které rozevíráte směrem do ulice, tak neohrožujete ani neomezujete okolní chodce a další účastníky silničního provozu. Posuvné brány jsou navíc velmi nenáročné, pokud jde o údržbu, což oceníte hlavně v zimě, když nasněží. To se týká hlavně samonosných posuvných bran, které jsou upevněny nad zemí. Jediné, na co musíte předem myslet, je dostatek místa. Vedle samotného vjezdu je totiž třeba mít vedle i další prostor, aby se brána mohla otevřít.

posuvne brany1_bPosuvné brány jsou zároveň bezpečné a snadno se s nimi manipuluje. Ovládat je přitom lze jak automaticky, tak ručně, s vynaložením minimálního úsilí.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*