Poznejte kouzlo litých betonových podlah

Poznejte kouzlo litých betonových podlahPodlahová krytina je nedílnou součástí jakéhokoliv rodinného, popřípadě komerčního příbytku. Nežli se však pustíte do finální pokládky v podobě dřeva, laminátu nebo vinylu, měli byste věnovat pozornost základnímu podkladu.

Tou správnou volbou jsou lité betonové podlahy, které jsou oproti klasickým betonovým podlahám o 30 mm tenčí, s čímž koresponduje i menší zatížení. Tím ale výčet kladů teprve začíná. Pohodlně se usaďte a zjistěte, proč pořídit právě tento stavební materiál.

Výhody litých betonových podlah

S výše zmíněnou tloušťkou samozřejmě souvisí pevnost, a to především v tlaku a v ohybu. Ta je oproti cementovému potěru až dvojnásobná. Dosaženo je samonivelačního a samozhutnitelného efektu, což je ideální pro pokládku libovolné finální krytiny.

Výhody lité betonové podlahy se promítají i do tepelné vodivosti dosahující hodnot až 1,8 W/m2k. Pro podlahové topení byste lepší materiál hledali pouze stěží. Navíc jej lze pustit již po sedmi dnech.

  • beton-podlahy.euLitá betonová podlaha má minimální smrštitelnost
  • Ekonomické řešení, které je oproti klasickému betonování levnější o 70 %
  • Realizace je provedena během jediného dne

Zapomeňte na nepořádek na stavbě

Vzhledem k tomu, že se o přípravu směsi stará důmyslné zařízení, nepotřebujete mít na stavbě v podstatě nic, ani vodu a elektřinu. To vše při možnosti vylévat podlahy do vysokých pater.

Máte-li již zvolený vysněný typ podlahové krytiny, určitě pod ní nechte vylít betonové podlahy se zvýhodněnou zárukou na montáž v horizontu deseti let. To a mnohé další vám předkládají odborníci, jež své služby prezentují na internetovém portálu beton-podlahy.eu.

Lité betonové podlahy jsou tou správnou volbou pro každého, kdo od budoucí podlahy čeká dlouhou životnost, vynikající tepelné vlastnosti a ideální rovinu usnadňující pokládku vinylu, dřevěné či laminátové krytiny.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*