Nebuďte doma a zamilujte si výlety na lodích

Nebuďte doma a zamilujte si výlety na lodíchVýlety na lodích patří mezi velmi populární a každý rok se na vodu vydává daleko více lidí. V případě, kdy budete dbát na bezpečnost, která je při podobných výletech nesmírně důležitá, užijete si spoustu legrace. Na vodu můžete vzít nejen svého partnera, manželku či děti, ale také partu přátel či kolegy z práce. Sjízdné řeky mají v naší zemi skutečně velké zastoupení a byla by rozhodně velká škoda, kdybyste si podobný výlet na lodích alespoň jednou v životě nevyzkoušeli. 

Vybavení si můžete v klidu půjčit

Vodácké vybavení si můžete bez větších problémů půjčit. Pokud se tedy obáváte vysoké počáteční investice do vybavení na vodu, nejsou vaše obavy rozhodně na místě. Půjčovna lodí Sázava nabízí kompletní servis, a to včetně vhodného poradenství a také užitečných informací. Pokud se tedy chystáte například na svou první cestu na vodu, nemusíte se obávat toho, že by vám například také půjčovna lodí Otava neposkytla všechny důležité informace a nepřipravila vás na případná nebezpečí, která na vás mohou při podobných cestách číhat.

Na kánoích poznáte nepoznané

Na kánoích, které disponují nejen 50 litrovými vodotěsnými barely, plovacími vestami a dalším nezbytným vodáckým vybavením, poznáte doslova nepoznané. Na svých vodáckých trasách objevíte spoustu kulturních a také přírodních krás, o kterých se vám doposud ani nesnilo. Na své cestě můžete zastavit vždy v přilehlých kempech, tábořištích či na místech, kde na vás bude čekat lahodné občerstvení.

Kam se můžete na vodáckých cestách podívat?

Vícedenní splouvání řek se tak pro vás stane naprosto nezapomenutelným zážitkem. Navštívit na svých cestách můžete například Tábor, Suchdol nad Lužnicí, který je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, rovněž také Sušici, Vyšší Brod či Nové Pece. Míst, která stojí za vaši pozornost je více než dost. Stačí si pouze vybrat, kam byste se rádi podívali. Tomu pak přizpůsobte volbu řeky, kterou budete sjíždět. Mezi stálice mezi nejoblíbenějšími řekami patří Vltava, které se přezdívá „vodácký Václavák“. Přesto však nabízí nádherné scenérie, které stojí za to alespoň jednou za život vidět, a historické objekty, které byste měli navštívit. Když už budete na Vltavě, rozhodně navštivte jeden z našich nejznámějších a nejstarobylejších hradů Karlštejn.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*