Když chcete kvalitní a designový plot

Když chcete kvalitní a designový plotBeton je klasický stavební materiál, který se používá na každé stavbě již velmi dlouho a nějaký ten pátek se určitě ještě používat bude. Díky svým praktickým vlastnostem je oblíbeným materiálem do základů, na výrobu základové desky, podlah a věnců. Stále častěji jej však najdeme také v plotech. Betonové ploty jsou poslední dobou velmi populární. Podle názvu se může zdát, že budou betonové ploty působit poněkud neohrabaně, opak je však pravdou.

Navzdory vysoké pevnosti a odolnosti, díky kterým se betonové ploty tak často používají, jsou také velice atraktivní. Pevnost plotu vychází především z vysoce kvalitního materiálu, suroviny pro výrobu betonu jsou pečlivě vybírány tak, aby byla zaručena stálost materiálu. Samotný beton je doplňován ještě ocelovými armaturami, které ještě zvyšují pevnost a odolnost plotu. Díky těmto praktickým vlastnostem se betonové ploty vyznačují také velmi dlouhou životností a jistě vás také potěší, že betonové ploty jsou naprosto bezúdržbové.

Podívejme se nyní na design. Betonové ploty se dnes vyrábí hned v několika zajímavých dekorech, jedním z nejoblíbenějších je štípaný kámen, který se hodí k jakémukoli stylu domu, krásně vypadá také plot s dekorem skládaných cihel. Abyste jej přizpůsobili vašemu domu, vyberte pro betonový plot vhodnou barvu, tvar a také velikost. Záleží jen na vás, jestli dáte přednost rovnému plotu nebo zvolíte plot zaoblený, s ozdobnou mřížkou nebo dřevěnými latěmi. Velmi populární jsou v současné době oboustranné betonové ploty, které nabídnou okrasný design nově z obou stran.

Jak vidíte, betonové ploty jsou velmi variabilní, stačí si vybrat takovou kombinaci, která se bude hodit k vašemu domu. Neváhejte a pořiďte si i vy praktický a přitom okrasný betonový plot od Betonovéploty.net.
1 komentář u článku “Když chcete kvalitní a designový plot”

  1. newkatalos // 14.3.2014 v 10:47 // Odpovědět

    Rozhodně bych se nebál dát na zahradu betonový plot – je praktický a designově vyhovuje moderním trendům. Je ale finančně trochu dražší. Sám mám nyní na zahradě něco takového http://www.pokladkadlazby.cz/sluzby/vystavba-plotu-renovace-plotu/ spojení dřeva + kamene a musím říct, že je to perfektní náhrada betonového plotu za rozumnou cenu.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*