Jak vybrat tu správnou vířivku

Jak vybrat tu správnou vířivkuVířivka je v posledních letech velmi populárním doplňkem jak interiérů, tak i exteriérů. Pokud chcete skutečně něco luxusního, kvalitního a neokoukaného, sáhnete právě po vířivé vaně. Jenže jak vybrat tu správnou? Stejně jako je totiž množství typů a druhů vířivých van, je i počet možností jejich ustavení. Z na první pohled banální záležitosti se tak rázem stává celkem oříšek. Nemusíte se ale ničeho bát, zde vám s výběrem vířivky dle využití poradíme.

  1. Rekreační účely

Asi nejzákladnější možností využití vířivky jsou rekreační účely. V tomto ohledu máte na výběr nespočet variant. Skvěle totiž poslouží velká i malá vířivá vana, moderní se spoustou technologií, i ta obyčejná, obdélníková i kulatá. Výběr vířivky je v tomto případě skutečně čistě na vás. Nelze jednoduše říct, že by se pro rekreační účely nějaká vířivá vana nehodila. Zkrátka si jděte za svými sny a za svou představou.

  1. Hotel

Poněkud náročnější požadavky připadají na vířivky pro hotely, penziony či ubytovny. Zde už se neobejdete bez důkladného plánování a výběru. V tomto případě doporučujeme si hlídat tři základní parametry – velikost, kapacita a funkčnost. Tyto tři parametry by měly být u vířivé vany do hotelu na prvním místě. A všechny by měly být na co nejvyšší úrovni. Rozhodně se nespokojte s málem, protože se s ním nespokojí ani vaši hosté.

  1. Wellness centrum

Když už nemáte vířivou vanu doma, zajdete do wellness centra. Jasná paralela. Ovšem jako majitel wellness centra to nemáte vůbec jednoduché. Zapomeňte na malé vířivky s pár funkcemi pro dvě osoby. Vy musíte sáhnout po velkých modelech, ideálně pro 8 osob, se spoustou možností a funkcí. Právě od vás totiž zákazníci očekávají tu nejvyšší kvalitu, kterou jim musíte poskytnout.

  1. Zahradní party

Vrátíme se opět k soukromému použití vířivky, ovšem tentokrát s náročným požadavkem na prostor. Pokud totiž plánuje využívat vaši vířivou vanu čistě jako doplněk zahradních oslav, s malou úspornou vířivkou nejspíš nepochodíte. I když ji většinu času využijete třeba jen ve dvou, na zahradní party je nejlepší vířivá vana alespoň pro 5 osob. Funkčnost v tomto případě nehraje velkou roli.

  1. Zdravotní problémy

Poslední možností využití vířivky je léčba nejrůznějších zdravotních problémů. Ať už se jedná o problémy s páteří, nebo o ztuhlé svalstvo, anebo o dýchací potíže řešené aromaterapií. Vířivka je k jejich léčbě či alespoň k určité pomoci s nimi ideální. Jenže při výběru na to musíte myslet! Vířivky pro péči o problémy s páteří se od těch pro pomoc s bolavými svaly velmi liší. Měli byste proto už dopředu přesně vědět, k jakému účelu budete vířivou vanu využívat.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*