Chcete prodat váš rodinný vůz?

Chcete prodat váš rodinný vůz?



Potřebujete obměnit vozový park a nevíte, co s ojetými auty? O vše se postará profesionální firma. A u stávajících vozů si můžete nechat vyčistit klimatizaci.

Výkup všech modelů ojetých vozů

Každá firma potřebuje čas od času doplnit nebo obměnit svůj vozový park.

Může to být z důvodu nutnosti větších úložných prostor anebo zkrátka proto, že je nutné vozový park zmodernizovat. Nabízí se otázka, co s ojetými automobily.

  • Existuje několik možností.
  • Můžete je nabídnout na některém internetovém inzertním serveru pokusit se o prodej prostřednictvím inzertních tiskovin.
  • Pokusit se je nabídnout svým zaměstnancům.

Veškeré uvedené možnosti mají ale společný jeden nežádoucí prvek. Celý proces je nesmírně zdlouhavý a výsledek nejistý. Lepší variantou je využít profesionální firmu, která nabízí výkup firemních aut. Nemusí se pochopitelně jednat pouze o osobní vozy, ale výkup aut se týká všech modelů a typů. Což znamená, že se vykupují i nákladní, terénní, zemědělské, užitkové, obytné i sportovní vozy. Nabídnout můžete i přívěsné vozíky a motorky.

  • U všech uvedených druhů vozidel nezáleží ani na roku výroby nebo případném poškození vozu.
  • Není problém vykoupit i vozidlo bez STK.

Jak celý proces probíhá?

Dalo by se říct, že velice rychle. Na váš vůz se přijede podívat zkušený technik, který ho na místě ocení. Pak se přistoupí k samotné transakci. Výhodou jednání je také to, že nemusíte čekat na platbu. Ta totiž proběhne na místě s v hotovosti. Po uskutečnění prodeje máte po starostech, protože za technický stav vozu už nenesete žádnou odpovědnost.

A právě klimatizace je největším zdrojem těchto nežádoucích mikroorganismů. Zbavíte se tak zároveň i nepříjemného zápachu, který je u nečištěných klimatizací častým problémem. Ozón také zneutralizuje zápach z cigaret či zvířat. Dezinfekce klimatizací je doporučována i ze zdravotních důvodů, protože množící se bakterie mohou vyvolávat i nebezpečná onemocnění.




Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*