Bydlení v Praze, a přitom v přírodě. To je nová rezidenční čtvrť

Bydlení v Praze, a přitom v přírodě. To je nová rezidenční čtvrťNároky současných klientů na bydlení se stále zvyšují. Pro většinu lidí je v dnešní době ideálním bydlením takové, kdy mohou bydlet ve městě s dobrou dostupností veškerých služeb a dobrou dojezdovou vzdáleností do práce, a přitom se jedná o klidnou lokalitu plnou zeleně. Přesně toto může nabídnout nově vznikající rezidenční čtvrť, která si dala za cíl právě takové moderní bydlení.

Moderní bydlení poblíž centra, a přitom u parku

Architekti tohoto projektu se zaměřili na maximálně funkční bydlení, které bude situováno v klidné lokalitě nedaleko parku, od čehož je odvozen také název Byty u parku. Vilová čtvrť čítá 11 bytových domů, kde si vyberou lidé požadující menší i prostorné byty. Nabízené prostory se pohybují od 30 do cca 140 m².

dum zahrada nabytek.cz byty u parku

Byty jsou navrženy tak, aby do nich pronikalo maximum denního světla. Zároveň mají inteligentně navržené dispozice, kde nechybí prvky, jako jsou:

  • Terasy
  • Balkóny a lodžie

Právě tyto prvky jsou v bytech velmi žádané pro možnost trávení času venku, přitom ve svém vlastní pohodlí. Byty na prodej v Praze 3 jsou tedy situovány městské části Žižkov a nabízejí bydlení kousek od centra. Samotná čtvrt Žižkov poskytuje obyvatelům obrovské množství možností k nákupům i kulturnímu vyžití. Samozřejmostí je dostupnost zdravotnických služeb a vzdělávacích institucí.

dum zahrada nabytek.cz byty u parku

Dobrá dopravní dostupnost a možnosti okolí

Velkou výhodou každé kvalitně řešené rezidenční čtvrti je výborná dopravní dostupnost. Také zde na to architekti mysleli, a tak jsou byty blízko zastávky tramvaje nebo autobusu. Vyrazit ale můžete dopravními prostředky nejen za prací nebo do města na nákupy, ale můžete využít také široké možnosti okolí. Byty na pražském Žižkově jsou totiž skvělým výchozí místem, odkud se můžete vydat na procházku s dětmi nebo na piknik do parku. Park Židovské pece nabízí ideální podmínky pro kondiční běh a další sportovní aktivity.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*