Zařizujete koupelnu? Víme, jak ušetříte s výprodejem obkladů a dalšího vybavení

Zařizujete koupelnu? Víme, jak ušetříte s výprodejem obkladů a dalšího vybavení

Ať už se pouštíte do rekonstrukce, nebo chcete pořídit několik kusů nového vybavení, vždy je dobré znát způsoby, díky kterým znatelně ušetříte. A to navíc bez ztráty kvality. Řeč je o výprodejových nabídkách, kdy ve výsledku můžete za vše důležité zaplatit třeba až o polovinu méně, což se rozhodně vyplatí. Podívejte se na několik tipů v článku.

Zkuste výprodej obkladů a dlažeb

Podstatnou část každé koupelny tvoří obklady a dlažby. Lemují klidně i všechny stěny spolu s podlahou, což znamená poměrně velké množství materiálu. Výprodej obkladů a dlažeb nabízí pestrý výběr z různých barev, motivů i velikostí, takže určitě najdete takovou variantu, jaká perfektně zapadne do vaší představy o ideální nové koupelně. Aktuálním trendem jsou například velkoformátové obklady, které navíc opticky zvětšují daný prostor.

Jestli chcete ušetřit, podívejte se na výprodej vodovodních baterií

Další výraznou položkou při nákupu vybavení jsou vodovodní baterie. Potřeba jsou minimálně dvě. Jedna do umyvadla a druhá do vany či sprchového koutu. Řešením je výprodej vodovodních baterií, kde pořídíte kvalitní kousky za příznivé ceny. Dobrou volbou jsou dvě stejné tak, aby k sobě vzájemně ladily a tvořily ucelený dojem. Nejčastější variantou jsou chromové baterie s příjemným vzhledem a nenáročnou údržbou.

Výprodej koupelnového nábytku pro dostatek úložného prostoru

A kam si dáte kartáček, čisticí prostředky a další hygienické pomůcky? Přeci do vhodně zvolených skříní. S jejich pořízením pomůže výprodej koupelnového nábytku. Naprostou klasikou je skříňka pod umyvadlo. Pro ještě více prostoru k ukládání nezbytností zvolte vyšší rohovou skříň. Záleží na velikosti a dispozici vaší koupelny. Na internetových stránkách si ale jistě vyberete tu správnou kombinaci.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*