Trendy ve světě kuchyní: Kvalitní materiály i zajímavý design

Trendy ve světě kuchyní: Kvalitní materiály i zajímavý design

Pokud plánujete rekonstrukci kuchyně, protože vám dosavadní nevyhovuje ani vzhledem, ani uspořádáním jednotlivých zón, měli byste se při výběru soustředit na několik základních parametrů. Jelikož je kuchyň jednou z nejvíce používaných místností v domě, neměla by sloužit jen jako přípravna jídla, ale i jako společenská místnost, především když je v otevřeném prostoru s obývací částí. V následujících řádcích vám představíme trendy řešení, které je udržitelné i nadčasové.

V první řadě je rozhodujícím faktorem tvar a velikost místnosti. V menších bytech je kladen důraz zejména na praktičnost a logické rozvržení. V současné době je požadována jednoduchost, přičemž se výrobci odprošťují od zákoutí a nevyužitých částí. U moderní kuchyně je důležité, aby každá plocha byla využitelná a měla opodstatněný význam.

moderni kuchyne

Kuchyně vyrobené na míru

Jestliže nemáte cit pro bytový design, přenechejte práci do rukou profesionálů, kteří mají v dané oblasti bohaté a dlouholeté zkušenosti, jako je třeba společnost Gabon. Investujete peníze do kvality, jež vás nadchne dlouhou životností. Trendy jsou zejména kuchyně jednoduchých tvarů a v minimalistickém designu.

Co se materiálů týče, oblíbené jsou především přírodní zdroje, a to dřevo, kámen a kůže. Jedná se o bezúdržbové materiály, s nimiž se dá perfektně pracovat. Chlubí se variabilitou. Pokud investujete do masivního dřeva, můžete si být jisti, že taková kuchyň je opravdu nevšední, zároveň však přirozená.

Gabon a jeho nabídka kuchyní

Kuchyňské studio Gabon na tuzemském trhu působí od roku 1992. V podstatě nezáleží na tom, jak velká má být kuchyňská linka, neboť nábytek je přizpůsobený vašim potřebám a požadavkům. Vedle toho, že vyrábí kuchyně na míru, zajistí také instalatérské, elektrikářské, zednické, malířské a podlahářské práce. Prostě dodávka na klíč.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*