Terasa na celý rok – SKYTRIUM

Terasa na celý rok – SKYTRIUM

Sníte o krásné zastřešené a uzavíratelné terase, jež vám přinese nadstandardní zázemí během celého roku? Toužíte po proskleném řešení, které bude stavebně nenáročné, techniky propracované a hlavně ekonomicky dostupné?

V takovém případě zapomeňte na jakékoliv konstrukčně obtížné stavby a vydejte se cestou terasy SKYTRIUM. Moderní koncept vyvinutý společností Albixon, s nímž přichází optická lehkost a zároveň dostatečná pevnost a odolnost.

Zastřešení terasy šité na míru

Vybírat si můžete ze tří modelových řad. Ty se odlišují především svým osobitým vzhledem. Designové řešení pro zahradu i dům, které mezi vaším vnitřním a venkovním prostorem vytvoří velice útulné zázemí pro odpočinek, relaxaci a nekonečné chvíle s rodinou a s přáteli.

Společnost Albixon a.s. si v tomto směru dala skutečně záležet a nepodcenila ani ty nejmenší detaily. Terasa je obyvatelná po celý rok, má naprosto bezúdržbový provoz, snadno se ovládá a utváří dokonalou ochranu proti nevlídnému počasí. Zahradní nábytek a ostatní věci v ní můžete mít celoročně.

Dopřávat si však budete i mnohé navíc.

  • Speciální vstup pro domácí mazlíčky
  • Polykarbonátové či skleněné výplně
  • Mnoho barevných dekorů a možnost tvorby atypického tvaru

SKYTRIUM – nové dimenze zastřešení teras

Nejlepší je vydat se cestou profesionálního řešení, k němuž nepotřebujete stavební povolení. Volte zastřešení terasy, s nímž se pojí originalita, praktičnost a maximální funkčnost. Zkuste dát přednost snadné a rychlé montáži, k níž vám bude stačit pouze jedna opěrná zeď.

Společnost Albixon a.s. prostřednictvím terasy SKYTRIUM uspokojí všechny vaše požadavky na kvalitní a bezpečné zastřešení, a to do nejmenšího detailu.

SKYTRIUM je navíc vhodným doplňkem nejenom rodinných domů, ale také restaurací, hotelů a dalších komerčních zařízení. Kontaktujte specialisty z této společnosti a nechte si připravit zpracování šité na míru.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*