Recenze moderních grilů aneb grilujeme i v paneláku

Recenze moderních grilů aneb grilujeme i v paneláku

Máte rádi grilované maso a zeleninu? S chutí se oddáváte gastronomickému zážitku, máte však v této oblasti jeden zásadní problém? Bydlíte v paneláku a nevlastníte zahradu, kde by bylo možné se této radosti nerušeně oddávat?

Pak není nic snazšího, nežli zvolit moderní grily vhodné na balkon či terasu. Zaměřte se na produkty, jež nezabírají spoustu místa a dokáží uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Jak z pohledu vnějšího vzhledu, funkcionalit či velikosti.

Abychom vás alespoň trochu navnadili na neomezené grilování, přinášíme vám krátké testy dvou oblíbených modelů.

Jaký zvolit typ grilu?

Pořizujete-li si libovolný gril do paneláku, jistě vás bude zajímat zdroj tepla, s pomocí něhož si připravíte vynikající gastronomické dílo. V tomto směru se nabízí hned tři varianty.

  • Grily na dřevěné uhlí
  • Plynové grily
  • Elektrické Grily

A právě poslední dvě kategorie představují grily, s nimiž nevytváříte téměř žádný obtěžující kouř, jen lahodný opar pečeného masa a jiných ingrediencí.

Elektrické grily od značkových výrobců

Hledáte-li prověřenou kvalitu za rozumnou cenu, určitě nepohrdnete modelem ETA Grado 2162, v jehož podání se vám dostane keramického povrchu, plynulé regulace teploty a praktických protiskluzových nožiček.

Chcete-li do elektrického grilu investovat daleko více, s čímž samozřejmě přichází mnohem bohatší možnosti, připravili jsme si pro vás test produktu Catler GR 8012.

V tomto případě očekávejte výkon 2 200 W, plotýnky zhotovené z materiálu Qantanium a patnáctiminutový časovač. Velice pozitivně nás zaujala kombinace horního žebrovaného grilu se spodní plochou deskou. Zkrátka ideální společník na odpolední grilování, jež nezabírá místo a potěší snadným ovládáním.

Univerzální kontaktní a barbecue gril v jednom.

elektricky gril

Vybírejte grily nejrůznějšího typu

Pakliže máte zájem o pohodlné grilování v paneláku, navštivte internetový obchod Datart.cz, který mimochodem poskytl zmíněné grily k testování. Specialista na elektroniku nejrůznějšího typu, v rámci níž nechybí ani tyto produkty všemožného provedení.

Ke svému vysněnému výrobku se propracujete na základě stanovení jednotlivých vyhledávacích kritérií. Důležitou roli pro vás může sehrát počet varných zón, průměr plotýnek, maximální příkon, možnost odnímatelného roštu či odkapávací nádobka a ostatní parametry.

Zpříjemněte si venkovní posezení na balkoně a neokrádejte se o vymoženosti, jež jsou dostupné hlavně lidem s vlastní zahradou. Užívejte si grilování se vší parádou a v případě nákupu požádejte o pomoc specialistu, jímž je společnost Datart.

Velký výběr grilů, prověřené značky, modely nejrůznějších cenových kategorií a bohaté skladové zásoby. To vše máte nyní na dosah ruky.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*